Aktualności

28 październik 2015

Spotkanie informacyjne nt. działania 1.4 PO PW - "Wzór na konkurencję". Jak skutecznie ubiegać się o wsparcie finansowe oraz podnieść innowacyjność Twojej firmy.


Spotkanie odbędzie się w ramach kolejnej edycji Europejskiego Tygodnia Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Działanie 1.4 Programu Operacyjnego Polska Wschodnia "Wzór na konkurencję" to działanie mające na celu podniesienie jakości wzornictwa produktów i opakowań w małych i średnich firmach zlokalizowanych w 5 województwach Polski wschodniej.

Za sprawą dotacji w ramach działania 1.4 Polska Wschodnia (PO PW), firmy będą mogły pozyskać środki na kompleksowe wsparcie w zakresie wykorzystania procesów wzorniczych, obejmujące przeprowadzenie audytu wzorniczego oraz stworzenie strategii wzorniczej (rozumianej jako rekomendacje dalszych działań przez zewnętrzną firmę doradczą), na podstawie której poprzez wykorzystanie procesu projektowania wzorniczego wdrożone zostaną nowe produkty.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, warunkiem zakwalifikowania się jest przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres: m.puczyk@lfr.lublin.pl do dnia 04.11.2015 r. do godz. 14:00.

 

Dokumenty do pobrania:

PROGRAM

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Partnerzy

Wybrane oferty