Aktualności

04 listopad 2015

Oferty technologiczne w listopadzie


Nr.profilu: TRIT 20150702001

Tytuł: Technologia automatycznego magazynowania: poszukiwani producenci.

Zapytanie: Włoska firma specjalizująca się w projektach z branży inżynierii przemysłowej rozwija produkt mający na celu rozwiązanie problemów dotyczących magazynowania ( rowerów, innych rzeczy, produktów przemysłowych) poprzez system automatyczny dla którego koncepcja, wykonalność oraz badania rynku zostały już wykonane. Firma poszukuje producentów przemysłowych automatów w celu rozpoczęcia współpracy technologicznej po to aby produkować razem systemy gotowe do użycia.

 

Nr.profilu: TRUK20151001001

Tytuł: Partnerzy technologiczni poszukiwani do rozwijania innowacyjnego detektora wycieku wody.

Zapytanie: Brytyjska firma poszukuje współpracowników aby rozwijać detektor wycieku wody. Został opracowany prototyp który zawiera pasek do wykrywania wody który przekazuje sygnał elektryczny do komponentu sygnału dżwiękowego który emituje sygnał ostrzegawczy podobny do alarmu przeciwpożarowego. Ten sygnał ostrzega użytkownika że może istnieć przeciek wymagający natychmiastowej reakcji. Firma oczekuje współpracy technologicznej do dalszych testów, rozwijania konstrukcji modelu oraz opracowania inteligentnej aplikacji mobilnej.

 

Nr.profilu: TOHR20150811001

Tytuł: Chorwacki uniwersytet poszukuje partnera do spółki lub licencjobiorcy na jajka wzbogacone Omega 3

Oferta: Chorwacki uniwersytet opracował technologię wzbogacania jajek kwasami Omega 3. Zalety pokazane są w podwyższonym stosunku kwasów tłuszczowych 6/3 bez znaczącej zmiany innych parametrów oraz smaku. W porównaniu do klasycznych jajek te są zdrowsze dla ludzkiego ciała a więc są lepszą opcją dla dietetyków oraz osób dbających o zdrowe żywienie i styl życia. Firma poszukuje partnerów do spółki lub licencjobiorców.

 

Nr.profilu: TOES20150504001

Tytuł: Innowacyjny notebook do zachowywania elektronicznych danych dla celów kliniczno-badawczych.

Oferta: Hiszpańska firma specjalizująca się w e-usługach prozdrowotnych opracowała nowoczesną platformę w chmurze do zarządzania danymi klinicznymi i badawczymi. Platforma ta oferuje całościowe rozwiązanie dla opracowywania badań obserwacyjnych oraz badań klinicznych. Narzędzie to zostało specjalnie opracowane aby zbierać potrzebne dane od pacjentów biorących udział w testach oraz łączyć z systemem który zarządza cyfrowymi danymi medycznymi. Firma jest zainteresowana nawiązaniem kontaktu z naukowcami klinicznymi w celu zawarcia umowy handlowej ze wsparciem technologicznym.

 

Nr.profilu:BICBA028

Tytuł: Hydrauliczny młot do skał.

Oferta: Mała firma badawcza ze Słowacji opracowała nową generację hydraulicznych młotów do skał. Narzędzie to pasuje do standardowych koparek. Firma oferuje również model matematyczny komponentów hydraulicznych które mogą być używane w rozwiązaniach podobnego typu zadań i projektów. Firma oferuje licencję na produkcję hydraulicznych młotów różnej wielkości dla wielu potencjalnych klientów. Firma jest również otwarta na umowę handlową ze wsparciem technologicznym w celu zaadoptowania narzędzia do potrzeb specjalnych.

 

 

 

Partnerzy

Wybrane oferty