Aktualności

06 kwiecień 2016

Profile przetłumaczone w kwietniu 2016


 

Nr.profilu: TRES 20151223002

Tytuł: Poszukiwany automatyczny system prowadzenia i pozycjonowania owoców zanim zostaną wprowadzone na linię produkcyjną.

Zapytanie: Hiszpańska firma specjalizuje się w przetwarzaniu owoców do użycia przemysłowego. Jej główną aktywnością jest aseptyczne przetwarzanie i konserwowanie owoców. Ostatnio firma wprowadziła do swojego portfolio produkty (IQF) - owoce indywidualnie, szybko mrożone przy użyciu technologii kriogenicznej. Firma jest zainteresowana nabyciem automatycznego systemu prowadzenia i pozycjonowania owoców aby były automatycznie cięte i drelowane. Firma poszukuje firm zajmujących się automatyką z którymi chciałaby podpisać umowę handlową ze wsparciem technologicznym.

 

Nr.profilu: TRIT 20160310001

Tytuł: Włoski dostawca oprogramowania do zarządzania winnicami poszukuje partnerów do współpracy technologicznej lub podpisania umowy spółki.

Zapytanie: Włoski deweloper oprogramowania do zarządzania winnicami poszukuje partnerów w Słowenii, Chorwacji, Czechach, Rumunii, Węgrzech, Szwajcarii i Bułgarii; po to by zaadoptować oprogramowanie do potrzeb lokalnych firm ( język, regulacje, specjalne potrzeby, etc). Firma poszukuje innego dewelopera oprogramowań dla enologów/ winiarzy z pewną wiedzą w tym temacie aby móc zaadoptować swój program do potrzeb lokalnych.

 

Nr.profilu: TOIT 20160126006

Tytuł: Nowe algorytmy do rozpoznawania twarzy w nadzorze video.

Oferta: Grupa badaczy z włoskiego uniwersytetu opracowała zestaw algorytmów aby ulepszyć możliwości rozpoznawania twarzy w systemach nadzoru video. Dostępny jest funkcjonujący prototyp tego rozwiązania. Grupa badaczy poszukuje partnerów przemysłowych do dalszego testowania tej technologii oraz współpracy w przemyśle i dostępu do rynków na zasadzie umowy licencyjnej, badawczej lub współpracy technologicznej.

 

Nr.profilu: TOIT 20160204003

Tytuł: Organiczne - nieorganiczne powłoki hybrydowe.

Oferta: Grupa badaczy z włoskiego uniwersytetu opracowała organiczne - nieorganiczne powłoki hybrydowe które mają mocną przyczepność do wielu materiałów takich jak: szkło, poliwęglan, poliuretan, i metale. Znaczące właściwości przyczepne sprawiły że te materiały są odpowiednie do wytworzenia wielofunkcyjnych powłok w różnych sektorach przemysłu. Partnerzy są poszukiwani na zasadach współpracy technologicznej.

 

Nr.profilu: TRES 20160307001

Tytuł: Poszukujemy nowych technologii i aplikacji do dronów w celu rozwijania zastosowań publicznych i prywatnych.

Zapytanie: Hiszpańskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w rozwijaniu RPAS (Zdalnie Sterowanych Systemów Latających) oraz bezzałogowych statków powietrznych (UAV) poszukuje nowych technologii, sensorów, aplikacji i oprogramowań żeby zintergrować i ulepszyć już opracowane RPAS w celu rozwijania wyspecjalizowanych rozwiązań wyższego stopnia. Pod uwagę brana jest umowa o współpracy technologicznej.

 

Nr.profilu: TOUK 2016021001

Tytuł: Szkocka firma oferuje innowacyjny projekt statku rybackiego/ przetwórczego.

Oferta: Szkocka firma która zajmuje się wytwarzaniem produktów z nowoczesnych kompozytów opracowała projekt nowego typu statku rybackiego/ przetwórczego który jest szybki, stabilny i oszczędny jeśli chodzi o zużycie paliwa. Będzie on w stanie efektywnie wspomóc rybaków w obszarach na pokładzie takich jak np. połów z dala od stałego lądu. Firma poszukuje partnerów akademickich i przemysłowych którzy mogliby współpracować przy aspekcie badawczym projektu lub rozwoju wstępnego 20-metrowego prototypu w ramach umowy spółki.

 

Nr.profilu: BRES 20160216001

Tytuł: Hiszpański producent i dystrybutor zdrowej żywności poszukuje dostawców awokado.

Zapytanie: Hiszpański producent i dystrybutor zdrowej żywności poszukuje importerów i dystrybutorów awokado z krajów takich jak: Dominikana oraz innych krajów Ameryki którzy mogliby dostarczyć awokado na bazie umowy o podwykonawstwie, aby zrealizować potrzeby surowcowe. Firma poszukuje Hass Awokado drugiej klasy do użytku przemysłowego z pulpą w idealnym stanie i wysoką zawartością tłuszczu.

 

Nr.profilu: BRFR20160307001

Tytuł: Producent ubrań dla dzieci poszukuje podwykonawców.

Zapytanie: Francuska firma specjalizująca się w projektowaniu i sprzedawaniu wysokiej jakości ubrań dla dzieci od 3 m-cy do 10 lat poszukuje podwykonawców. Firma poszukuje nowych fabryk które - zgodnie z instrukcjami i specyfikacjami - mogłyby produkować produkty wysokiej jakości.

 

Nr.profilu: BRUK 20160128002

Tytuł: Brytyjski agent marketingowo-sprzedażowy poszukuje producentów żywności delikatesowej.

Zapytanie: Firma z Północnej Irlandii zajmująca się marketingiem i sprzedażą poszukuje długotermonowego partnerstwa z producentami wysokiej jakości żywności delikatesowej, którzy są zainteresowani generowaniem sprzedaży w Irlandii oraz Wlk.Brytanii na zasadzie umów agencyjnych. Firma irlandzka oprócz sprzedaży proponuje badanie rynku oraz wsparcie marketingowe.

 

Nr.profilu: BOFR 20160215003

Tytuł: Francuski producent szampana poszukuje dystrybutorów.

Oferta: Ta francuska firma produkująca szampana powstała w 1922. Powierzchnia upraw to 18ha, położona w dolinie rzeki Marny. Producent tworzy jakosciowego szampana i poszukuje dystrybutorów w Europie i krajach z innych kontynentów.

 

Nr.profilu: BOPT 20160216001

Tytuł: Portugalska firma poszukuje pośredników handlowych do sprzedaży ryb i owoców morza.

Oferta: Portugalska firma z Madery specjalizująca się w komercjalizacji produktów takich jak ryby i owoce morza ( świeże i mrożone), w tym ślimaki; poszukuje pośredników handlowych  ( dystrybutorów, agentów, etc). Firma jest zainteresowana podpisaniem umów dystrybucyjnych lub agencji handlowej.

 

Nr.profilu: BOFR 20160208001

Tytuł: Przedsiębiorstwo z południowej Francji produkujące zapachy poszukuje agentów lub dystrybutorów w Europie.

Oferta: Francuskie przedsiębiorstwo opracowało linię wyrafinowanych kosmetyków z unikatową tożsamością i innowacyjnym opakowaniem. Te produkty są wytworzone ze składników roślinnych i są wolne od wszelkich substancji chemicznych. Firma poszukuje dystrybutorów lub agentów w Europie. Partnerzy powinni mieć doświadczenie w branży kosmetycznej.

 

 

 

 

 

Partnerzy

Wybrane oferty