Aktualności

05 maj 2016

Oferty biznesowe i technologiczne w maju


Nr.profilu:BRFR20160404001

Tytuł:Francuska marka modowa działająca online poszukuje producenta odzieży w południowo-wschodniej Europie.

Zapytanie:Francuska marka odzieżowa która projektuje i sprzedaje swoje produkty online, poszukuje wytwórcy swoich kolekcji w południowo-wschodniej Europie. Firma jest zainteresowana podpisaniem umowy o produkcji lub o podwykonawstwie.

Nr.profilu:BRPT20160414001

Tytuł: Portugalska firma działająca w branży energetycznych źródeł odnawialnych poszukuje partnerów.

Zapytanie: Portugalska firma działająca w sektorze energii odnawialnej (wiatrowej i solarnej) oraz efektywności energetycznej poszukuje partnerów do zawarcia umów handlowych lub dystrybucyjnych które posiadają innowacyjne rozwiązania / produkty i dążą do ich komercjalizacji / dystrybucji.

 

Nr.profilu: BRDE20160420001

Tytuł:Niemiecka firma handlowa działająca w branży ubrań roboczych wysokiej jakości poszukuje producenta.

 Zapytanie: Niemiecka firma specjalizująca się z ubraniach roboczych, która handluje niemiecką, główną marką ubrań roboczych poszukuje producenta ubrań tego typu oraz wysokiej jakości w Macedonii, Bułgarii, Polsce, Albanii, oraz Rumunii.

 

Nr.profilu:BOIT20160317001

Tytuł: Włoska firma działająca w branży przemysłowego ogrzewania oraz technologii klimatyzacji poszukuje dystrybutora za granicą.

Oferta:Ta włoska firma jest aktywna w branży przemysłowego ogrzewania powietrznego, odzyskiwania energii oraz klimatyzacji. Firma dba o środowisko wykorzystując najnowsze technologie. Firma poszukuje dystrybutora za granicą.

 

Nr.profilu: BOUK20160126002

Tytuł:Brytyjski producent cydru poszukuje dystrybutorów

Oferta: Brytyjska firma specjalizująca się w produkcji cydru z jabłek pochodzących z własnych sadów poszukuje dystrybutorów w Europie. Firma posiada w swojej ofercie cydr, ocet z cydru jabłkowego oraz soki jabłkowe.

 

Nr. profilu: BOES20151102001

Tytuł: Hiszpański producent świeżego i przetworzonego mięsa poszukuje dystrybutorów.

Oferta:Ta hiszpańska firma działająca w Katalonii i Extremadura, z 50-letnim doświadczeniem w wytwarzaniu produktów wysokiej jakości oraz sprzedaży, poszukuje dystrybutorów  w Europie. Firma oferuje szeroką gamę hiszpańskich mięs regionalnych np. szynkę iberyjską, 'tapasy ' i 'pinchosy', carpaccio wołowe, nadziewane mięso, burgery, etc. Obecnie firma sprzedaje swoje produkty w Hiszpanii, Austrii i Niemczech ale chciałaby rozwijać rynki zbytu w innych krajach Unii Europejskiej za pomocą dystrybutorów.

 

Nr.profilu: TRIT20160412001

Tytuł: Konstrukcja linii produkcyjnej do systemu paneli drewnianych.

Zapytanie: Włoska firma chciałaby zainwestować w zautomatyzowaną linię produkcyjną dla nowego systemu paneli drewnianych. Potrzebny wstępny etap automatyzacyjny to mielenie paneli. Firma posiada patent na specjalne panele drewniane które mają tę właściwość że nie trzeba ich kleić i poszukuje partnerów z automatyzacyjną wiedzą ekspercką do przemysłowych procesów przeróbki drewna aby opracować i wyprodukować precyzyjną i wydajną maszynę.

 

Nr.profilu:TRUK20160420001

Tytuł: Szkocki projektant poszukuje innowacyjnych materiałów tekstylnych

Zapytanie:Szkocka firma specjalizująca się w projektowaniu opracowała innowacyjne, jednakże proste akcesorium – rodzaj chusty która może być noszona na różne sposoby przez całe życie posiadacza. Firma chciałaby współpracować na zasadzie współpracy technologicznej lub handlowej ze wsparciem technologicznym, z partnerami akademickimi lub przemysłowymi specjalizującymi się w projektowaniu materiałów. Współpraca miałaby polegać na zidentyfikowaniu innowacyjnych materiałów tekstylnych które byłyby odpowiednie dla wytworzenia tego konkretnego projektu.

 

Nr.profilu:TRUK20160413002

Tytuł:Poszukiwany jest producent nowoczesnych kształtów jadalnych.

Zapytanie:Brytyjska firma aktywna w branży projektowania innowacyjnego jedzenia oraz napojów poszukuje firmy która wyprodukowałaby ich jadalne kształty dekoracyjne. Firma opracowała wiele jadalnych przepisów/ wzorów które miałyby być przekształcone w jadalne, dekoracyjne kształty oparte na naturalnych recepturach. Firma chciałaby podpisać umowę o produkcji z firmami mającymi doświadczenie w produkcji chipsów, wafli do lodów, wafli oraz produktów dehydrolizowanych.

 

Nr.profilu:TRLT20160411005

Tytuł:Litewski producent kominów i komponentów metalowych poszukuje technologii do formowania metalu.

Zapytanie:Litewski producent kominów i komponentów metalowych poszukuje technologii do formowania metalu. Technologia może być obsługiwana manualnie, elektrycznie lub hydraulicznie. Firma poszukuje technologii już istniejącej na rynku. Formy współpracy: umowa handlowa ze wsparciem technologicznym

 

Nr.profilu: TODE20160408001

Tytuł: Elektryczny śrubokręt umożliwiający dostęp do bardzo trudno dostępnych obszarów.

Oferta: Techniczny uniwersytet z Niemiec opracował bezprzewodowy, elektryczny śrubokręt który można nosić w ręku. Elastyczny trzonek pozwala śrubokrętowi dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Jeśli chodzi o ten zakres zadań, brakuje nowoczesnych narzędzi. Niemiecki uniwersytet oferuje potencjalnym partnerom przemysłowym zawarcie umowy licencyjnej.

 

Nr.profilu:TOIT20160412001

Tytuł:Efektywność energetyczna i komfort termiczny w budynkach.

Oferta:Włoska grupa badawcza pracująca w sektorze konstrukcji budynków, z doświadczeniem w temacie efektywności energetycznej, opracowała innowacyjną metodologię do projektowania budynków efektywnych energetycznie oraz komfortu termicznego tychże. Metodologia ta może być używana nawet do projektowania komfortu termicznego w budynkach historycznych o skomplikowanej konstrukcji. Partnerzy poszukiwani to centra badawcze oraz firmy zainteresowane współpracą badawczą lub umową technologiczną.

Partnerzy

Wybrane oferty