Aktualności

06 czerwiec 2016

Oferty biznesowe i technologiczne w czerwcu


Nr.profilu: TRLV2016041900

Tytuł: Niszczarka do opon samochodów ciężarowych.

Zapytanie: Firma z Łotwy zajmująca się transportem ładunków poszukuje technologii do niszczenia opon. Poszukiwana technologia powinna niszczyć opony ciężarówek w celu poddania ich dalszej obróbce i powinno to odbywać się z ?atwością. Technologia będzie używana do zużytych opon po to aby spłaszczyć materiały przed transportem. Firma chciałaby podpisać umowę handlową ze wsparciem technologicznym.


Nr.profilu: TRCZ20160427001

Tytuł: Efaktywny sposób zbierania pływających piłek golfowych z golfowego stawu.

Zapytanie: Czeski hotel golfowy poszukuje technologii lub urządzenia będącego w stanie zebrać pływające piłki golfowe z hotelowego stawu. Obecnie zbieranie odbywa się w sposób powolny, kosztowny i pracochłonny. Zbieranie piłek musi zostać zmechanizowane lub zautomatyzowane poprzez dostępną na rynku i gotową do użycia technologię. Umowa handlowa ze wsparciem technologicznym.


Nr.profilu: TRSG20160519001

Tytuł: Poszukiwany jest zautomatyzowany kiosk do wypożyczania sprzętu sportowego.

Zapytanie: Firma z Singapuru poszukuje partnerów do opracowania/ dostarczenia zautomatyzowanego, samoobsługowego kiosku do wypożyczania sprzętu sportowego który miałby zostać ulokowany przed końcem 2016r. Rozwiązanie powinno składać się z samoobsługowego terminala oraz elektronicznego stojaka który utrzymywałby 10 zestawów sprzętu i byłby wyposażony w elektromechanicznie kontrolowany mechanizm zamkowy. Umowy: licencyjna, wytwórcza, technologiczna.


Nr.profilu: TOHU20160323002

Tytuł: Podajnik pożywienia dla żywca zrobiony z antybakteryjnego, polimerowego betonu.

Oferta:Węgierska firma opracowała nowoczesny, antybakteryjny polimerowy beton który może być używany do produkowania podajników do pożywienia dla żywca oraz poideł. Firma poszukuje partnerów do szerokiej współpracy, szczególnie w branży wytwórców podajników pożywienia dla świń i bydła. Firma jest zainteresowana licencjonowaniem technologii oraz produkcją antybakteryjnych podajników pożywienia dla żywca.


Nr.profilu: TOES20160411001

Tytuł: Innowacyjny system sztucznej wizji oraz metoda do wykrywania nieprawidłowych obiektów ( pieszych lub zwierząt) na autostradach lub drogach szybkiego ruchu.

Oferta: Dwa hiszpańskie uniwersytety opracowały i opatentowały system sztucznej wizji który służy do wykrywania i wcześniejszego powiadamiania o obecności nieprawidłowych obiektów na drogach i autostradach, takich jak: piesi, zwierzęta, stałe przeszkody; które mogłyby narazić na niebezpieczeństwo kierowców. Ten system pomógłby władzom i użytkownikom uniknąć lub zredukować liczbę wypadków na drogach. Oczekiwany typ umowy: licencja lub umowa handlowa ze wsparciem technologicznym.


Nr.profilu: TOES20160414001

Tytuł: Ekologiczna metoda regeneracji absorpcyjnych fltrów używanych do usuwania metalu z zanieczyszczonych źródeł wody.

Oferta: Grupa badawcza z katalońskiego uniwersytetu opracowała nową, niedrogą i przyjazną środowisku metodę regeneracji absorpcyjnych filtrów do usuwania arszeniku z zanieczyszczonych wód. Regeneracja filtru polega na użyciu wysokiej temperatury do procesu który pozwala na desorpcję arszeniku bez używania chemicznych odczynników. Grupa badawcza poszukuje partnerów przemysłowych zainteresowanych podpisaniem umowy licencyjnej lub umowy o współpracy technologicznej.


Nr.profilu: BRFR20160404003

Tytuł: Poszukujemy dostawcy koronek ze wschodniej Europy.

Zapytanie: Francuska firma odzieżowa która projektuje i sprzedaje kobiece ubrania przez internet poszukuje dostawcy eleganckiej koronki, koronkowych wstążek, obszyć, falban ze Wschodniej Europy aby podpisać z nim umowę o podwykonawstwie lub produkcji.


Nr.profilu: BRFR20160415001

Tytuł: Francuska firma poszukuje dostawcy drewna na opał.

Zapytanie: Francuska firma poszukuje europejskich dostawców drewna z buku na opał. Firma chciałaby podpisać długofalową umowę dystrybucyjną z zagranicznym dostawcą.


Nr.profilu: BOLT20160513001

Tytuł: Agenci i dystrybutorzy poszukiwani dla szkła artystycznego.

Oferta: Litewska firma produkuje dekoracyjne, ręcznie wyrabiane szkło w różnych formach. Wszystkie projekty są tworzone przez właścicieli firmy i produkowane przez wykwalifikowanych, doświadczonych mistrzów. Firma chciałaby rozwinąć i rozszerzyć rynki zbytu i poszukuje w tym celu agentów i dystrybutorów.


Nr.profilu: BORO20151216002

Tytuł: Rumuńska firma specjalizująca się w produkcji rolnej ( zboża i nasiona) poszukuje dystrybutorów.

Oferta: Rumuńska firma specjalizująca się w dużej produkcji konwencjonalnych zbóż oraz nasion oleistych chciałaby eksportować produkcję do Europy i w tym celu poszukuje dystrybutorów.


Nr.profilu: BOFR20151002001

Tytuł: Francuska firma specjalizująca się w dystrybucji francuskich win i alkoholi poszukuje nowych dystrybutorów.

Oferta: Francuska firma, dystrybuująca francuskie wina i alkohole poszukuje nowych dystrybutorów w Europie, Azji i USA. Firma ta posiada duże, międzynarodowe doświadczenie w komercjalizacji i promocji win francuskich.

 


Nr.profilu: BRDK20160513001

Tytuł: Duńska firma poszukuje producenta do wyprodukowania młynków do soli i pieprzu wg. swojego, nordyckiego projektu.

Zapytanie: Mała, duńska firma handlowa, inspirowana czystymi, nordyckimi projektami, sprzedaje przedmioty gospodarstwa domowego w Skandynawii. Aby utrzymać konkurencyjność, poszukują firmy w Europie mogącej wyprodukować młynki do soli i pieprzu z jasnego i ciemnego drewna. Umowa o produkcji.

 

Partnerzy

Wybrane oferty