Aktualności

07 lipiec 2016

Oferty biznesowe i technologiczne w lipcu 2016


Nr.profilu: BRRU20160505001

Tytuł: Rosyjska firma specjalizujaca się w hodowli bydła poszukuje dostawców owiec hodowlanych.

Zapytanie: Rosyjska firma z Nowogrodu specjalizująca się w hodowli owiec poszukuje partnerów w Finlandii oraz na Litwie w celu nawiązania długofalowej współpracy oraz podpisania umowy o usługach na dostarczenie owiec hodowlanych.

 

Nr.profilu: BRRO20160408001

Tytuł: Rumuńska firma z branży budowlanej poszukuje dostawców/ producentów produktów z zakresu hydrauliki, ogrzewania oraz klimatyzacji. Typ umowy – umowa o dystrybucji.

Zapytanie:Rumuńska firma pracująca w branży ciepłowniczej poszukuje dostawców z sektora budowlanego aby podpisać z nimi umowę o dystrybucji sprzętu do centralnego ogrzewania.

 

Nr.profilu: BRBG20160407001

Tytuł: Bułgarski producent mebli poszukuje dostawców.

Zapytanie: Bułgarska firma, producent mebli do domów, biur, restauracji, kawiarni, barów, sklepów, hoteli, etc. poszukuje dostawców materiałów do ich produktów. Firma poszukuje producentów lub dostawców materiałów do produkcji mebli aby zawrzeć z nimi umowę o produkcji

 

Nr.profilu: BOIT20150904005

Tytuł: Włoska firma produkująca systemy grzewcze i chłodzące poszukuje dystrybutorów w Europie

Oferta: Włoska firma projektująca i produkująca systemy grzewcze, termoregulacyjne, wentylacyjne oraz pompy ciepła z użyciem wysokiej jakości materiałów oraz najnowszych technologii poszukuje dystrybutorów w Europie.

 

Nr.profilu: BOSE20160511001

Tytuł:System do pobierania próbek i analizowania biomarkerów w opiece pooperacyjnej

Oferta: Szwedzka firma opracowała technologię która polepsza nadzór nad krytycznie chorymi pacjentami i obniża koszty leczenia. Poprzez umieszczenie sondy do pobierania próbek na powierzchni organu – kluczowe biomarkery mogą być analizowane poprzez sprzęt analizujący i dzięki temu dostarczają lepszy nadzór pooperacyjny. W celu rozpromowania i sprzedaży systemu na rynkach europejskich firma poszukuje agencji handlowej oraz umów dystrybucyjnych ze strategicznymi partnerami europejskimi mającymi dostęp do sektora opieki zdrowotnej.

 

Nr.profilu: BODE20160407001

Tytuł: Niemiecka firma  z ugruntowaną pozycją w sektorze suplementów odżywczych oraz kolagenu do picia poszukuje partnerów dystrybucyjnych i oferuje usługi na zasadzie podwykonawstwa.

Oferta: Niemiecka firma sprzedająca swoje pitne suplementy odżywcze na całym świecie chciałaby zintensyfikować swoją obecność na rynkach Japonii, Argentyny, Brazylii, Hiszpanii i Francji. Produkty zawierają wysokiej jakości pitny kolagen i inną pitną żywność funkcjonalną taką jak: witaminy oraz Omega 3 plus formuły. Produkty są oferowane pod nazwą firmy oraz poprzez podwykonawstwo jako marki własne. Potencjalni partnerzy to hurtownie lub dystrybutorzy. Współpraca na zasadzie umowy o dystrybucji lub umowy o podwykonawstwie.

 

Nr.profilu: TRBE20160526001

Tytuł:Produkty, technologie i składniki które mogą polepszyć zdrowie i wygląd dziąseł.

Zapytanie:Belgijska korporacja międzynarodowa działająca w sektorze dóbr konsumpcyjnych poszukuje produktów, technologii lub składników które odwracają postęp choroby cofających się dziąseł i/lub leczą i odbudowują tkankę dziąseł i które nie wymagają recepty. Uniwersytety i partnerzy przemysłowi są poszukiwani do podpisania umowy licencyjnej lub umowy technologicznej.

 

Nr.profilu: TRSK20160602001

Tytuł: Słowacki producent arkuszy forniru poszukuje rozwiązań do identyfikacji pojedynczych arkuszy w palecie. Umowa handlowa.

Zapytanie: Słowacki producent arkuszy forniru poszukuje rozwiązań aby zfinalizować umowę handlową ze wsparciem technologicznym. Rozwiązanie nie może być oparte o znakowanie bezpośrednie na arkuszach forniru.

 Nr.profilu: TRHU20160421002

Tytuł: Technologia eliminująca przykre zapachy w lodówkach.

Zapytanie:Międzynarodowa korporacja jako partner węgierskiej firmy zajmującej się transferem technologii poszukuje efektywnej technologii eliminującej przykre zapachy w lodówce. Powinna ona utrzymywać powietrze w lodówce świeże bez niechcianych zapachów, i powinna pozwolić na unikanie przenikania jedzenia innymi zapachami. Firma poszukuje partnera który ma całkowicie opracowaną technologię w tym temacie aby podpisać umowę technologiczną lub partnerów którzy posiadają pracujący prototyp aby podpisać z nimi umowę o wspólnym rozwijaniu tej technologii poprzez współpracę technologiczną.

 

Nr.profilu: TODE20160609001

Tytuł: Innowacyjne związki przeciwcukrzycowe

Oferta: Naukowcy z niemieckiego uniwersytetu ostatnio odkryli że receptor NMDA jest również obecny na komórkach trzustki i ma wpływ na produkcję insuliny. Dlatego też antagoniści tego receptora tacy jak: dekstrometorfan mogą być używane jako nowoczesne leki przeciwcukrzycowe. Uniwersytet oferuje umowę licencyjną i jest otwarty na dalszą współpracę badawczą z innowacyjnymi firmami/ instytutami aktywnymi w branży badania leków i produkcji.

 

Nr.profilu: TOGR20160513004

Tytuł: Bezzałogowy pływający lub podwodny okręt do różnych operacji w czasie rzeczywistym do użycia w środowisku morskim.

Oferta: Grecki zespół badawczy specjalizujący się w projektowaniu okrętów bezzałogowych oferuje bezzałogowy, pływający lub podwodny okręt do różnych zadań na morzu. Jest to oferta do  komercjalizacji lub do dalszego rozwoju. Poszukiwani są : europejskie technologie oraz partnerzy biznesowi do podpisania umowy spółki, finansowej lub technologicznej współpracy.

 

Nr.profilu: TOGR20160513003

Tytuł: Geolokacyjny system dla miejskiego tranzytu podziemnego.

Oferta:Mała grecka firma pracująca w branży geolokacji i telematyki współpracuje z brytyjskim partnerem aby zaoferować system który umożliwia przesyłanie informacji w czasie rzeczywistym n/t systemu transportu podziemnego. Daje to korzyści zarówno dla pasażerów jak i dla administratorów transportu. Grecka firma poszukuje firm do zawarcia umowy licencyjnej lub technologicznej w celu dalszego rozwijania technologii.

 

Partnerzy

Wybrane oferty