Aktualności

02 sierpień 2016

Ofert biznesowe i technologiczne w sierpniu 2016


Nr.profilu: BRCZ20160607001

Tytuł:Czeski producent nowoczesnych, materiałowych pieluch poszukuje dostawcy materiałów z Unii Europejskiej.

Zapytanie: Czeska firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych pieluch dla dzieci z materiału poszukuje producenta materiałów tekstylnych z Unii Europejskiej. Firma chciałaby znaleźć partnera biznesowego który byłby w stanie produkować specjalny materiał używany do pokryć zewnętrznych pieluchy. Wizja firmy to stanie się największym europejskim producentem nowoczesnych pieluch dla dzieci z materiału i przyczynienie się w znacznym stopniu do rozwoju rynku pieluch z materiału. Preferowany typ współpracy to umowa o produkcji.


Nr.profilu: BRGR20160706001

Tytuł: Partnerzy handlowi poszukiwani w branży publikacji turystycznych.

Zapytanie: Grecka firma działająca w branży publikacji turystycznych poszukuje partnerów biznesowych w Europie którzy mogliby dostarczyć publikacje dotyczące starożytnej Grecji, jej historii i kultury. Preferowany typ współpracy to umowa o agencji handlowej lub dystrybucji.

 

Nr.profilu: BRFR20160621001

Tytuł: Francuska firma handlowa poszukuje dostawców nasion pomidorów F1

Zapytanie: Francuska firma handlowa poszukuje producentów lub hurtowników handlujących hybrydą F1 nasion pomidorów aby sprzedać je dalej do Algierii. Preferowana forma współpracy to umowa o dystrybucji.


Nr.profilu: BORU20160706001

Tytuł: Rosyjski producent pakowanych ziaren słonecznika poszukuje dystrybutorów.

Oferta:Rosyjska firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji pakowanych ziaren słonecznika poszukuje dystrybutorów w krajach Unii Europejskiej aby podpisać umowę o dystrybucji oraz rozpocząć współpracę biznesową.

 

Nr.profilu: BOKR20160627003

Tytuł:Południowokoreański producent kosmetyków naturalnych poszukuje dystrybutora/ agenta w Europie.

Oferta: Południowokoreańska firma specjalizuje się w produkcji naturalnych kosmetyków od 2010 roku. Firma wytwarza swoje produkty w 100% naturalnie, bez użycia chemicznych składników. Firma poszukuje agentów lub dystrybutorów z doświadczeniem w branży kosmetyków naturalnych.

 

Nr.profilu: BODE20160512001

Tytuł:Niemiecka, nowopowstała firma opracowała mobilną aplikację dla przemysłu turystycznego i poszukuje umów o usługach. 

Oferta: Nowa, niemiecka firma opracowała aplikację mobilną która pomaga turystom odkrywać miasta w nowy, spontaniczny sposób. Aplikacja sygnalizuje użytkownikowi gdzie znajduje się punkt turystyczny warty zainteresowania i opisuje to miejsce. Firma realizuje model biznesowy w ten sposób że miasta generują przychody i odzyskują kontrolę nad dostępnymi informacjami. Firma poszukuje Biur Informacji Turystycznej miast które posiadają materialne wytwory dziedzictwa kulturowego. Firma chciałaby podpisać umowę o usługach.

 

Nr.profilu: TOTR20160506001

Tytuł:Technologia pomp na energię wodną dla zrównoważonego rolnictwa. 

Oferta: Turecka firma opracowała technologię pomp na zasilanych energię wodną wykorzystywanych do nawadniania. Produkt ten jest rekomendowany dla firm pracujących w sektorze rolniczym. Firma poszukuje firm do podpisania umowy handlowej ze wsparciem technologicznym. Umowy spółki też będą brane pod uwagę.


Nr.profilu: TOES20160627001

Tytuł:Technologia dla dronów oraz metody wykrywania i dostarczania obrazów zakopanych obiektów oraz charakteryzowania struktury gleby.

Oferta: Dwie hiszpańskie grupy badawcze opatentowały system który używa radarów na pokładzie jednego lub dwóch dronów, który emituje i odbiera sygnały radarowe oraz elementy i strategie pozwalające na przetwarzanie informacji i obrazów zakopanych obiektów takich jak materiały wybuchowe, miny i pozostałości archeologiczne. Systemu tego można również używać do charakteryzowania struktury gleby. Firmy z sektorów: rolnictwa, górnictwa, budowlanego są poszukiwane do współpracy. Umowa licencyjna.

 

Nr.profilu:  TOLV20160614002

Tytuł:Proces koloryzacji oczyszczonego wosku pszczelego. 

Oferta: Uniwersytet z Łotwy opracował technologię koloryzacji wosku pszczelego oraz producentów produktów na bazie wosku, np.. świec z wosku pszczelego. Uniwersytet oferuje współpracę technologiczną na bazie umowy dla przemysłu,firm i organizacji działającej w branży pszczelarskiej.


Nr.profilu: TRFR20160630001

Tytuł: Wartościowe związki biochemiczne z tanin dębowych.  

Zapytanie:Francuska firma specjalizująca się od 1996 w produkcji czipsów dębowych dla przemysłu winiarskiego poszukuje nowych technologii do wydobywania związków biochemicznych z produktów ubocznych, a konkretnie dębowych soków ellagitanicznych. Współpraca Technologiczna.


Nr.profilu: TRDE20160630001

Tytuł:Dostawcy wodorostów jako materiału izolacyjnego dla domów z drewnianymi szkieletami.

Zapytanie: Północnoniemieckie biuro specjalizujące się w ekologicznych, drewnianych konstrukcjach poszukuje partnerów którzy mogliby dostawać oczyszczone i wysuszone wodorosty jako materiał izolacyjny. Partnerzy poszukiwani mogą być to firmy pracujące w budownictwie ekologicznym lub branży izolacyjnej. Preferowane formy współpracy to umowy handlowe ze wsparciem technologicznym.


Nr.profilu: TRIT20160704001

Tytuł: Włoskie konsorcjum poszukuje technologii przedłużającej życie na półce papryczek chilli.

Zapytanie: Włoskie konsorcjum składające się z producentów papryczek chilli, poszukuje technologii pozwalającej przedłużyć życie na półce świeżych papryczek chilli aby ułatwić promowanie produktu i umożliwić sprzedawanie go na zagraniczne rynki. Konsorcjum chciałoby współpracować na zasadzie umowy licencyjnej, umowy handlowej ze wsparciem technologicznym lub umowy spółki.


 

 


 

 Partnerzy

Wybrane oferty