Aktualności

08 wrzesień 2016

Oferty biznesowe i technologiczne we wrześniu


Nr.profilu:BOTR20160801002

Tytuł: Producent lin stalowych poszukuje dystrybutora w Europie

Oferta: Turecka firma specjalizująca się w produkcji lin okrętowych, lin do wind, lin do dźwigów, lin do wyciągów krzesełkowych poszukuje dystrybutorów w Europie.

 

Nr.profilu: BOCA20160616001

Tytuł: Firma sprzedająca naturalne produkty kosmetyczne poszukuje partnerów do podpisania umowy o dystrybucji lub umowy agencji handlowej.

Oferta: Firma z Kanady poszukuje partnerów w wielu krajach do podpisania umowy o dystrybucji lub umowy agencji handlowej dla naturalnych produktów kosmetycznych w celu zdobycia rynków w Danii, Szwecji, USA, Meksyku i Wlk.Brytanii.

 

Nr.profilu: BRUK20160824001

Tytuł:Brytyjska firma poszukuje producentów prezentów firmowych i artykułów promocyjnych.

Zapytanie: Brytyjska firma będąca ekspertem w importowaniu i eksportowaniu alkoholi, opracowała własną linię piwa i chcą ją wprowadzić na rynek. Aby wypromować nową linię alkoholi potrzebują nawiązać współpracę z producentem prezentów firmowych.

 

Nr.profilu: BRSE20160622001

Tytuł: Szwedzka firma poszukuje producentów żywności zainteresowanych produkcją produktów wegańskich pod markami własnymi.

Zapytanie:Szwedzka firma opracowała wegańskie, beznabiałowe produkty (sery, jogurty, etc) które chcą wprowadzić na europejski rynek. Poszukują kontraktowych producentów dla produkcji pod markami własnymi, najlepiej w Niemczech lub krajach ościennych. Firmy poszukiwane miałyby być awangardą kuchni wegańskiej, posiadać certyfikaty , mieć możliwość produkcji żywności organicznej oraz być otwartymi na przetwarzanie orzechów.

 

Nr.profilu: BRRU20160816002

Tytuł: Rosyjski producent ubrań dziecięcych poszukuje producentów materiałów hipoalergicznych.

Zapytanie: Rosyjska firma z Kurska która jest producentem odzieży dla dzieci i niemowląt, poszukuje partnerów w Europie – firm produkujących hipoalergiczne materiały. Preferowany typ współpracy: umowa o produkcji.

 

Nr.profilu: BOFR20160615004

Tytuł: Producent ryb z południowo- zachodniej Francji specjalizuje się w pstrągu.

Oferta: Duża firma zajmująca się produkcją ryb z południowo-zachodniej Francji, międzynarodowy lider w produkcji pstrąga, poszukuje dystrybutorów w Europie ( sklepy, sieci dystrybucyjne, sklepy z żywnością organiczną). Preferowana umowa o dystrybucji.

 

Nr.profilu: TRCN20160726002

Tytuł: Chińska firma reklamowa poszukuje technologii animacyjnej, video/informacyjnej.

Zapytanie:Chińska firma reklamowa specjalizująca się w rzeczywistości wizualnej, animacji, projektach stron www, tworzeniu postaci do kreskówek poszukuje technologii do rzeczywistości wizualnej, projektowania postaci do kreskówek oraz projektowania postaci do kreskówek oraz projektowania stron www w celu używania jej w branżach : reklamowej, PR, filmowej. Chińska firma chciałaby współdziałać na zasadzie współpracy technologicznej oraz podpisać umowę licencyjną na patent partnera.

 

Nr.profilu: TOSK20160803001

Tytuł: Znany słowacki uniwersytet oferuje automatyczny system monitorowania obiektów latających.

Oferta: Badacze znanego słowackiego uniwersytetu opracowali technologię zdobywającą nagrody do automatycznego monitorowania obiektów latających. System jest niezwykle mobilny i pozwala na efektywne nagrywanie wideo pełnego spektrum nieba 180°. Technologia jest możliwa do stosowania w różnych branżach, między innymi w : astronomii, meteorologii, geofizyce czy nadzorze lotniczym. Uniwersytet poszukuje partnerów w celu podpisania umów: handlowej, licencyjnej, produkcyjnej lub o współpracy technologicznej.

 

Nr.profilu: TOBA20160407001

Tytuł: Szczotka do zębów bez rączki

Oferta: Wynalazca z Bośni i Hercegowiny pracujący w branży higieny jamy ustnej oraz opieki dentystycznej oferuje wynalazek do licencjonowania. Wynalazek ten składa się z zamocowania szczoteczki do zębów na końcu palca zamiast na rączce. Korzyść polega na zwiększonej możliwości przenoszenia produktu, elastyczności użycia. Produkt szczególnie kierowany do podróżników lub ludzi w ciągłym ruchu.

 

Nr.profilu: TOFR20160729002

Tytuł: Francuska firma oferuje umowę o produkcji lub licencyjną na wytwarzanie hybrydowych szkieł kontaktowych.

Oferta: Francuska firma działająca w branży szkieł kontaktowych posiada własną technologię hybrydowych szkieł kontaktowych które spełniają wysokie wymagania noszących. Łączą one komfort miękkich soczewek oraz wizualną ostrość twardych szkieł. Firma stworzyła pierwsze hybrydowe soczewki z hydrożelu silikonowego z podstawą wymiany 2 razy w roku. Firma poszukuje partnerów do zawarcia umów o produkcji lub licencyjnych.

 

Nr.profilu: TRCZ20160809001

Tytuł:Poszukiwanie specjalnej maszyny do przetwarzania blach metalowych.

Zapytanie:Czeska firma specjalizująca się w obróbce metalu poszukuje maszyny która produkowałaby małe serie bardziej ekonomicznie niż dotychczas poprzez drogie stemplowanie. Poszukiwana maszyna powinna być podobna do maszyn używanych do produkowania płytek obwodów drukowanych lub maszyn które łączą wykrawanie oraz przetwarzanie laserowe. Preferowana forma współpracy to umowa handlowa lub technologiczna.

 

Nr.profilu: TRPE20160812001

Tytuł: Czujniki cząsteczek i gazów są poszukiwane aby uzupełnić odpylacze.

Zapytanie: Peruwiańska firma, specjalizująca się w produkcji odpylaczy poszukuje dostawcy czujników cząsteczek i gazów aby ulepszyć swój produkt i rozszerzyć rynki zbytu w Ameryce Łacińskiej. Czujnik może być urządzeniem kontrolującym poszczególne emisje lub jakąkolwiek technologią która pozwala na wykrywanie cząsteczek w powietrzu. Firma poszukuje partnerów do podpisania umowy spółki, umowy handlowej lub umowy o produkcji z jakimś krajem europejskim.

 

Partnerzy

Wybrane oferty