Aktualności

14 październik 2016

Oferty przetłumaczone dla państwa w październiku


Nr.profilu: BRDK20160901001

Tytuł: Duńska firma poszukuje producenta/dostawcy organicznych orzeszków i nasion.

Zapytanie: Duńska firma importująca i sprzedająca, specjalizująca się w żywności organicznej poszukuje producentów organicznych orzechów oraz nasion aby dystrybuować je na rynku duńskim. W szczególności firma poszukuje migdałów (Marcona), orzechów włoskich, nerkowców, orzechów laskowych, orzeszków piniowych, pistacji, nasion komosy ryżowej, nasion chia, oraz organicznych zielonych oliwek.

 

Nr.profilu: TRAT20160826001

Tytuł: Producent wysokiej jakości blenderów i szklanych pojemników/ karafek jest poszukiwany.

Zapytanie: Austriacki start-up poszukuje producenta kuchennych akcesoriów premium do produkowania blenderów i karafek wg ich własnego wzoru i specyfikacji. Firma jest aktywna w branży drinków typu smoothie i chce opracować własną markę i koncept dla blenderów oraz szklanych pojemników. Umowa produkcyjna lub licencyjna.

 

Nr.profilu: TRUK20160906002

Tytuł: Firma z Wlk.Brytanii poszukuje czujników do monitorowania wody w systemach ściekowych.

Zapytanie: Firma z Wlk.Brytanii poszukuje czujników do monitorowania poziomu oraz jakości wody w systemach ściekowych w czasie rzeczywistym aby lepiej zarządzać odpadami wodnymi. Firma poszukuje partnera pośród firm, uniwersytetów, centrów badawczych w celu podpisania umowy handlowej ze wsparciem technologicznym.

 

Nr.profilu: TRBE20160809001

Tytuł:Naprawa i ochrona szkliwa i zębiny

Zapytanie: Belgijska firma poszukuje produktu który naprawia w stopniu znaczącym i długofalowym szkliwo zębowe i zębinę. Poszukiwani są partnerzy przemysłowi lub instytuty badawcze które posiadają odpowiednie rozwiązania. Umowa licencyjna lub technologiczna.

 

Nr.profilu: TRUK20160829001

Tytuł:Poszukiwane są innowacyjne rozwiązania do testowania infrastruktury dla branży telefonicznej

Zapytanie: Szkocka firma która dostarcza rozwiązania testujące i pomiarowe dla operatorów telefonii lub firm handlujących oprzyrządowaniem telefonicznym, poszukuje innowacyjnych rozwiązań testujących aby rozszerzyć swoją ofertę. Umowa licencyjna.

 

Nr.profilu: TRJO20160807001

Tytuł: Nowoczesna linia produkcyjna do lodówek, zamrażarek i klimatyzatorów  poszukiwana dla firmy z Jordanii.

Zapytanie:Firma z Jordanii specjalizująca się w produkcji sprzętu kuchennego potrzebuje unowocześnić swoją linię produkcyjną dla lodówek, zamrażarek i klimatyzatorów. Firma potrzebuje podpisać umowę technologiczną z firmą z Europy.

 

Nr.profilu: TOIT20160927001

Tytuł:Innowacyjna boja pływająca do monitorowania zmian w środowisku.

Oferta: Włoska firma opracowała innowacyjną, łatwą w obsłudze boję pływającą do obserwowania zmian w środowisku i klimacie, do użycia w środowisku morskim. Boja charakteryzuje się niskim zużyciem energii, systemem geo-lokalizacji, niezawodnym systemem transmisji danych. Umowa handlowa ze wsparciem technologicznym lub technologiczna w celu dalszego rozwijania projektu.

 

 

 

Partnerzy

Wybrane oferty