Aktualności

07 listopad 2016

Oferty w listopadzie 2016


Nr.profilu: BRLV20161004001

Tytuł: Łotewski producent żywności poszukuje opakowań.

Zapytanie: Łotewska firma która opracowała nowy produkt żywnościowy z prażonego bobu poszukuje producentów torebek typu doypack z zamknięciem strunowym, oraz dostawców prażonego bobu. Umowa o produkcji.

 

Nr.profilu:BRSE20160901001

Tytuł:Szwedzka firma posiadająca własnąmarkę kosmetyków poszukuje nowych partnerów biznesowych którzy byliby zainteresowani umową o produkcji lub umową licencyjną do produkowania pod marką własną.

Zapytanie: Szwedzka firma produkująca pod własną marką mineralny puder oraz posiadająca własny sklep internetowy poszukuje partnera biznesowego zdolnego wyprodukować naturalne kosmetyki pod marką własną. Szwedzka firma jest zainteresowana podpisaniem umowy o produkcji lub umowy licencyjnej.


Nr.profilu:BRIT20161007001

Tytuł: Włoska firma zajmująca się sprzedażą akcesoriów, części zamiennych oraz ubrań dla motocyklistów poszukuje dostawców.

Zapytanie:Włoska firma specjalizująca się w sprzedaży części zamiennych do motocykli i skuterów oraz ubrań oraz akcesoriów. Firma posiada swoją stronę internetową i ma dobre rozeznanie w rynku włoskim a więc mogłaby być dobrym partnerem dla producentów chcących wejść na ten rynek ze swoimi produktami.

 

Nr.profilu: BRSE20161018001

Tytuł:Szwedzka firma specjalizująca się w handlu akcesoriami do urządzeń elektronicznych poszukuje producenta / dostawcy akcesoriów do tabletów i telefonów komórkowych. 

Zapytanie: Szwedzka firma zajmująca się importem i sprzedażą akcesoriów do telefonów komórkowych i tabletów poszukuje producentów takich akcesoriów aby działać jako ich dystrybutor na rynku szwedzkim. Firma w szczególności poszukuje producentów etui, ochraniaczy ekranu, ładowarek, słuchawek. Firma rozszerza swoje portfolio w sklepie internetowym i poszukuje nowych produktów.

 

Nr.profilu: BRUK20161012005

Tytuł: Brytyjska firma poszukuje producentów przenośnych stołów.

Zapytanie: Brytyjska firma poszukuje producentów do wyprodukowania stołów przenośnych na zasadzie umowy o produkcji.


Nr.profilu: BRUK20161004001

Tytuł:Brytyjski Start-up poszukuje producentów toreb bagażowych.

Zapytanie:Brytyjska firma poszukuje odpowiedniego producenta który jest w stanie wyprodukować stylowe torby bagażowe na podstawie klasycznego projektu ( vintage).


Nr.profilu: TRAL20161017001

Tytuł:Producenci maszyn do rozlewania mleka są poszukiwani w celu podpisania umowy handlowej ze wsparciem technologicznym. 

Zapytanie: Firma z Albanii z siedzibą w Durres poszukuje producentów maszyn do rozlewania mleka. Firma specjalizuje się w mleku kozim. Typ współpracy: umowa handlowa ze wsparciem technologicznym. Firma w tym momencie jest obecna na rynku krajowym, ale ma jasną wizję wyjścia na rynki międzynarodowe. Potencjalni partnerzy muszą mieć doświadczenie w przemyśle mleczarskim.


Nr.profilu: TRUK20161024001

Tytuł: Bardzo szybki podgrzewacz wody.

Zapytanie:Brytyjska firma poszukuje nowoczesnej technologii podgrzewania wody do wykorzystania w maszynach do sprzedaży napojów. Szybkie podgrzewanie i schładzanie jest kluczowe. Rozwiązanie nie powinno być dalekie od wprowadzenia na rynek ponieważ duże ilości będą potrzebne w ciągu roku. Rodzaj współpracy z partnerami z przemysłu będzie zależał od stopnia zaawansowania technologii i gotowości wprowadzenia na rynek, może to być umowa handlowa ze wsparciem technologicznym, licencyjna lub o produkcji.

 

Nr,profilu: TRUK20161028001

Tytuł: Spersonalizowana porada dietetyczna.

Zapytanie:Firma z Wielkiej Brytanii działająca w branży technologii zdrowotnych, poszukuje partnerów z wiedzą i możliwościami zbudowania platformy do spersonalizowanych porad dietetycznych. Umowa licencyjna ze wsparciem technologicznym. Współpraca będzie łączyła wiedzę ekspercką z zakresu dietetyki z cechami poszczególnych użytkowników tak aby stworzyć spersonalizowany plan działania. Partnerzy poszukiwani: akademiccy lub przemysłowi.

 

Nr.profilu: TRTR20160909001

Tytuł: Turecki producent poszukuje nowych technologii do filtrów aplikacji hemodializy.

Zapytanie: Turecki producent sprzętu medycznego chciałby opracować własne filtry aplikacji hemodializy. Firma chciałaby transferować know-how z Niemiec, Włoch, Japonii. Umowa licencyjna ze wsparciem technologicznym


Nr.profilu: TOUK20161012002

Tytuł: Pionierska technologia przekształcająca ruch w energię elektryczną.

Oferta: Brytyjska firma opracowała dostępną cenowo, pionierską technologię przekształcającą ruch w energię elektryczną. Opatentowana technologia jest kompletnie mierzalna (centymetry na metry) i jest oferowana partnerom którzy podzielają zainteresowanie tą technologią oraz tym co jest do osiągnięcia w zakresie energii odnawialnej. Zaangażowanie jest widziane za zasadzie współpracy technologicznej oraz badawczej z partnerami którzy mogą pomóc wprowadzić technologię na rynek.

 

Nr.profilu: TOES20161005001

Tytuł: Zdalny czujnik nawodnienia gleby używający innowacyjnego radiometra mikrofalowego.

Oferta: Firma z Katalonii opracowała radiometryczny, mikrofalowy ( pasmo L) czujnik do zdalnego mierzenia nawodnienia gleby. Czujnik dostarcza dane nie potrzebując infrastruktury wysokiej rozdzielczości. Jest używany na pokładach samolotów, w bezzałogowych systemach antenowych oraz pojazdach naziemnych. Może być używany do mapowania gleby, zarządzania nawadnianiem, prewencją powodziową. Partnerzy poszukiwani do współpracy badawczej, technologicznej lub handlowej.

. 

 

Partnerzy

Wybrane oferty