Aktualności

05 grudzień 2016

Oferty współpracy międzynarodowej w grudniu 2016


 

Nr.profilu: BRRO20161102001

Tytuł:Męskie zimowe kurtki i koszule pracownicze potrzebne dla rumuńskiej firmy.

 Zapytanie:Rumuńska firma  produkująca artykuły na zamówienie poszukuje producentów wodoodpornych kurtek zimowych z odpinanymi rękawami oraz koszul pracowniczych dla mężczyzn. Produkty są poszukiwane dla pracowników pracujących na zewnątrz. Umowa o podwykonawstwie.

 

Nr.profilu: BRDE20161110002

Tytuł: Poszukiwany dostawca ekologicznieprzyjaznych materiałów ubraniowych.

Zapytanie: Młoda, niemiecka firma odzieżowa poszukuje w Europie dostawców lnu, bawełny i poliestru z ekologicznymi certyfikatami. Umowa o produkcji.


Nr.profilu: BRCH20161111001

Tytuł: Szwajcarski dystrybutor z dużym magazynem oferuje dystrybucję w sektorze obróbki i przemysłowym.

Zapytanie:Szwajcarska firma powstała w roku 1991 i oferuje sieć sprzedażową, marketing, zarządzanie łańcuchem dostaw i logistykę dla branży maszyn, komponentów do obróbki i innych produktów przemysłowych. Firma ma doświadczenie w pracy z dużymi, światowymi graczami w sektorze przemysłowym i ma dobrą sieć kontaktów w tej branży. Firma poszukuje partnera w krajach Unii Europejskiej chcących współpracować na zasadzie dystrybucji lub umowy o agencji handlowej.


Nr.profilu: BRNL20160926001

Tytuł:Holenderska firma poszukuje producentów i agentów oferujących osobiste urządzenia GPS do śledzenia. Umowa na zasadzie agencji handlowej lub dystrybucji.

Zapytanie: Holenderska firma specjalizująca się w handlu, dostawie i zarządzaniu produktami dla klientów indywidualnych aby ich środowisko uczynić bardziej bezpiecznym i przewidywalnym. Urządzenia miałyby być używane do ?ledzenia obecnej pozycji ludzi, sprzętu, samochodów. Osoby do których jest to kierowane to: dzieci, osoby starsze, wspinacze górscy, atleci. Umowa o agencji handlowej lub o dystrybucji.

 

Nr.profilu: BRUK20161107001

Tytuł:Brytyjska firma poszukuje producenta odzieży sportowej aby rozszerzyć swoje portfolio.

Zapytanie: Brytyjski producent specjalizujący się w odzieży dziecięcej oraz pracowniczej chciałby rozszerzyć swoje portfolio o sportowe produkty odzieżowe i poszukuje współpracy z doświadczonym producentem odzieży sportowej. Umowa o wspólnej produkcji.

 

Nr.profilu: BRES20161103001

Tytuł: Hiszpańska firma specjalizująca się w  dekoracjach do domu robionych z tkanin poszukuje dostawców tkanin.

Zapytanie: Hiszpańska firma specjalizująca się w artykułach wnętrzarskich zrobionych z tkanin poszukuje dostawcy tkanin zrobionych w 100% z poliestru. Umowa o produkcji.

 

Nr.profilu: TRUK20161107002

Tytuł:Poszukiwani są producenci odzieży z możliwością kontrolowania temperatury w celu zredukowania chronicznego bólu spowodowanego zimnem. 

Zapytanie: Brytyjski uniwersytet skupia się na podejściu terapeutycznym w celu polepszenia leczenia, rehabilitacji i jakości życia pacjentów po udarze oraz innych pacjentów którzy cierpią na chroniczny ból spowodowany niską temperaturą i odczuciem zimna. Poszukiwany jest producent odzieży i naukowcy zajmujący się materiałami w celu wypracowania inteligentnej odzieży z możliwością kontrolowania temperatury. Współpraca technologiczna lub wspólna produkcja.


Nr.profilu: TRCN20160831001

Tytuł: Chińska firma działająca w branży  ochrony środowiska poszukuje zaawansowanej technologii oraz sprzętu do przetwarzania nieposortowanych odpadów miejskich.

Zapytanie: Chińska firma działająca w branży ochrony środowiska poszukuje zaawansowanej technologii oraz sprzętu do przetwarzania nieposortowanych odpadów miejskich. Firma ma nadzieję na znalezienie partnera który już używa technologii a to zredukuje chińskiej firmie koszty wprowadzania technologii do użycia. Współpraca technologiczna lub handlowa.Nr.profilu: TOTR20161031006

Tytuł: Silikonowe LEDy o wysokiej wydajności

Oferta:Turecki badacz opracował nowy proces produkowania elektroluminescencyjnych diod LED. Proces pozwala na produkowanie LEDów na bardzo dużych powierzchniach, w porządku metrycznym, w o wiele niższych temperaturach, produkowane poprzez użycie prądu elektrycznego a nie obróbki w piecu. Badacz jest zainteresowany licencjonowaniem swojego opracowania dla firm produkujących LEDy.


Nr.profilu: TRBE20160830001


Tytuł:Fotowoltaiczna technologia poszukiwana dla wiejskich obszarów Senegalu.

Zapytanie: Firma z Brukseli z filią w Senegalu, specjalizująca się w audytach energetycznych i zarządzaniu projektami fotowoltaicznymi oraz w elektryfikacji obszarów wiejskich poszukuje technologii fotowoltaicznej oraz instalacji/ serwisowania już aktywnej w Senegalu, mogącej dostarczyć różne rozmiary pojedynczych farm fotowoltaicznych w celu zaspokojenia fotowoltaicznego rynku afrykańskiego. Technologia może być odpowiednia do produkowania odnawialnej energii poprzez uzupełniające systemy takie jak biomasa i/lub energia wiatrowa.Nr.profilu: TRIT20160714001

Tytuł:Poszukiwane są firmy z technologią w zakresie GPS, czujniki do rowerów oraz urządzenia zabezpieczające przed kradzieżą.

Zapytanie: Włoska firma pracująca w branży rowerów publicznych poszukuje rozwiązania do połączenia artykułów z internetem. Komponenty oraz czujniki tego urządzenia muszą mieć funkcję namierzania GPS, kontroli stanu rowerów oraz otwierania / zamykania systemu zabezpieczającego przed kradzieżą. Umowa handlowa ze wsparciem technologicznym. lub licencyjna jeśli rozwiązanie jest opatentowane.


Nr.profilu: TRCN20160126001

Tytuł: Chińska firma poszukuje sprzętu lub technologii wykrwającej przecieki w sieciach wodociągowych.

Zapytanie: Chińska firma , lider w sterowaniu hydraulicznym poszukuje technologii lub sprzętu do wykrywania przecieków w sieciach wodociągowych. Na przykład: detektor wycieku wody o wysokiej precyzji, lub czujnik dla podziemnych rur wodociągowych do wody pitnej, studzienek kanalizacyjnych, hydrantów przeciwpożarowych, zaworów remontowych. Umowy spółki, umowy handlowe ze wsparciem technologicznym lub umowy technologiczne.

 


 

 

Partnerzy

Wybrane oferty