Aktualności

12 styczeń 2017

Spotkania B2B na targach CeBIT 2017


Enterprise Europe Network przy Politechnice Lubelskiej zaprasza firmy, instytuty badawcze oraz inne podmioty działające w branży IT/ICT (big data, cloud computing, internet, aplikacje mobilne, business security, communication & network) do udziału w spotkaniach B2B Future Match 2017 organizowanych podczas targów CeBIT 2017, w dniach 20 - 24 marca 2017 r. w Hanowerze w Niemczech. Targi CeBIT należą do najważniejszych wydarzeń w branży technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT).

Do udziału w spotkaniach B2B zapraszamy również potencjalnych nabywców usług ICT, przedstawicieli branży: motoryzacyjnej, transportowej i logistycznej, biotechnologicznej, farmaceutycznej, elektrycznej, ochrony środowiska, spożywczej, maszynowej, chemicznej, kosmicznej itp.


Firmy zainteresowane udziałem mogą dokonać rejestracji samodzielnie poprzez stronę Future Match 2017 (w takim wypadku prosimy o wybór ośrodka PL-EEN North-East Poland- Lublin University of Technology w polu Local Support Office). Jeżeli wolicie Państwo skorzystać z pośrednictwa biura przy Politechnice Lubelskiej, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Jak to działa:
1. Rejestracja uczestników online oraz utworzenie profilu firmy
2. Dane firmy umieszczane w katalogu uczestników dostępnym online
3. Wybór firm do spotkań
4. Uczestnicy otrzymują harmonogram spotkań
5. Udział w zaplanowanych spotkaniach


Ważne daty:
1. Rejestracja otwarta jest do 7 marca 2017.
2. Wybór partnerów do spotkań możliwy jest od 1 lutego do 12 marca 2017 (na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy")
3. Spotkania odbędą się w dniach 20-24 marca 2017.  

Udziała w spotkaniach wiąże się z opłatą rejestracyjną w wysokości 110 EUR + VAT. W cenie opłaty uczestnicy otrzymują również bilet wstępu na targi dla wszystkich przedstawicieli firmy.

Dla wystawców targów CeBIT 2017, zniżka w wysokości 50% opłaty rejestracyjnej.
Dla potencjalnych kupców, użytkowników technologii z sektorów innych niż ICT (np. motoryzacja, służba zdrowia, energetyka, itp.) opłata rejestracyjna wynosi 0 EUR.  

Informacja dla podmiotów dokonujących rejestracji samodzielnie- podane w czasie rejestracji dane będą wykorzystane do wygenerowania faktury za udział.


Dodatkowo, istnieje możliwość bezpłatnego skorzystania z powierzchni wystawienniczej na Polskim stoisku wystawienniczo-promocyjnym. Stoisko zostanie zorganizaowane przez PARP w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. W sprawie wykorzystania powierzchni proszę kontaktować się z Panem Sławomirem Biedermannem z PARP. Więcej inforamcji o stoisku dostępnych jest na stronie PARP.

Partnerzy

Wybrane oferty