Aktualności

20 styczeń 2017

Oferty współpracy zagranicznej styczeń 2017


Nr.profilu: BRES20161216001

Tytuł: Hiszpańska firma żeglarska specjalizująca się w zaopatrzeniu jachtów poszukuje nowych produktów żeglarskich aby poszerzyć swoje portfolio i podpisać umowę o dystrybucji.

Zapytanie: Hiszpańska firma sprzedająca prestiżowe produkty żeglarskie zapewnia szeroki wachlarz produktów dla łodzi i poszukuje nowych produktów w celu rozszerzenia swojego portfolio. Umowa na zasadzie umowy o dystrybucji.

 

Nr.profilu: BRUK20160915001

Tytuł: Instalatorzy poszukiwani do technologii przeciwpowodziowych.

Zapytanie: Firma z Wlk.Brytanii oferuje szeroką gamę innowacyjnych, opatentowanych produktów przeciwpowodziowych do ochrony różnego typu budynków ( mieszkalnych, handlowych, komercyjnych i rządowych). Wachlarz produktów zawiera technologie dużej skali które wymagają partnerów do prac budowlanych. Oni sami nie robią instalcji dlatego potrzebują partnerów z Europy.

 

Nr.profilu: BRDE20161222001

Tytuł: Niemiecka firma poszukuje europejskich firm transportowych do zlecania umów podwykonawstwa.

Zapytanie: Niemiecka firma realizuje transport ciężarówkami, zimny transport, transport kolejowy i transport morksi w Europie. Firma ma swoje filie w Rosji, Polsce, na Białorusi i w Kazachstanie. Flota firmy przekracza 300 jednostek. Firma jest w stanie dostarczyć rozwiązania transportowe dopasowane do potrzeb klienta. Firma poszukuje firm transportowych w Europie do zlecania im usług podwykonawstwa.

 

Nr.profilu: BRDE20161129001

Tytuł: Niemiecka agencja która zajmuje się rekrutacją personelu poszukuje partnerów w całej Europie.

Zapytanie: Niemiecka firma specjalizująca się w rekrutowaniu personelu, szczególnie do opieki domowej ale także w branżach: inżynierskiej, informatycznej, budowlanej i logistycznej poszukuje odpowiedzialnych partnerów w Europie którzy rekrutują kompetentny personel dla klientów agencji w Niemczech. Umowa o usługach.

Partnerzy

Wybrane oferty