Aktualności

13 luty 2017

Oferty współpracy zagranicznej luty 2017


Nr.profilu: TRAL20161108003

Tytuł: Albańska firma poszukuje nowej technologii w estetyce dermatologicznej. Umowa handlowa ze wsparciem technologicznym.

Zapytanie: Firma z Albanii pracuje w sektorze zaawansowanej dermatologii i sektora kosmetycznego. Firma jest zainteresowana zakupem zaawansowanego sprzętu i najnowszej technologii. Firma ma szerokie portfolio usług i wysoką liczbę klientów. Firma chciałaby nawiązać współpracę z firmami z tego samego sektora. Umowa handlowa ze wsparciem technologicznym.

 

Nr.profilu: TOES20170117001

Tytuł: Niskokosztowy detektor do wykrywania gazowego wodoru.

Oferta: Hiszpańska grupa badawcze opracowała nową procedurę przygotowywania czujników wykrywających gazowy wodór w bardzo prosty, ekonomiczny sposób. Główne cechy to solidność, prostota i niezawodność czujników. Czujniki mogą być wykorzystywane w przemyśle motoryzacyjnym, energetycznym lub chemicznym. Umowa o współpracy technologicznej lub licencyjna.


Nr.profilu: TOLV20170120001

Tytuł: Technologia do produkcji suchych czipsów jabłkowych.

Oferta: Firma z Łotwy oferuje technologię do produkcji czipsów jabłkowych o ośmiu różnych smakach. Poszukiwani partnerzy to mali lub średni producenci żywności chcący rozszerzyć swoje portfolio. Firma oferuje umowę handlową ze wsparciem technologicznym

 

Nr.profilu: TRBE20170120001

Tytuł: Czujniki monitorujące jakość powietrza oraz rozwiązania dla poprawy jakości powietrza.

Zapytanie: Belgijska korporacja poszukuje czujników które efektywnie monitorowałyby jakość powietrza w domu lub biurze, biorąc pod uwagę czynniki zanieczyszczające, idealnie z kombinacją algorytmów które od razu podpowiadałyby odpowiednie rozwiązania aby zoptymizować jakość powietrza. Dalej, firma poszukuje nowych produktów/ rozwiązań dla zarządzania jakością powietrza. Poszukiwani partnerzy przemysłowi do współpracy technologicznej lub podpisania umowy licencyjnej.

 

Nr.profilu: TRIT20170120002

Tytuł: Małe ramię mechaniczne poszukiwabe do czyszczenia sprzętu medycznego.

Zapytanie: Firma z południowych Włoch zaangażowana w produkcję i dystrybucję sprzętu medycznego poszukuje małego urządzenia które będzie wykonywało ruchy obrotowe, w górę i w dół. Ta technologia będzie zintegrowana z monitorem dotykowym kontrolującym sprzęt do czyszczenia sprzętu medycznego np. małych cewników. Umowa o produkcji.

 

Nr.profilu: TRTR20170103001

Tytuł:Poszukiwane jest rozwiązanie do śledzenia obiektu w magazynie.

Zapytanie: Turecka firma technologiczna pracująca w branży inteligentnej ochrony i monitoringu poszukuje wyspecjalizowanego rozwiązania do zarządzania magazynem. Poszukiwana technologia powinna mieć możliwość oszczędnego śledzenia obiektu oraz bycia zintegrowaną z platformą monitorującą, dostarczoną przez turecką firmę. Obiekt powinien być śledzony od końca procesu produkcyjnego, poprzez zmagazynowanie aż po załadunek na ciężarówkę. Umowa handlowa ze wsparciem technologicznym.


Nr.profilu: BRUK20161222001

Tytuł: Brytyjska firma dostarczająca specjalistyczne torby podróżne dla zwierzaków które mogą być zmienione w łóżeczka poszukuje producenta.

Zapytanie:Nowopowstała brytyjska firma specjalizująca się w produktach dla zwierzaków domowych opracowała torbę podróżną 2 w 1, z kieszeniami, która może być przekształcona w wygodne łóżeczko dla zwierzaków w przeciągu paru sekund. Firma poszukuje doświadoczonych producentów w Europie którzy na zasadzie długofalowej umowy o produkcji wytworzyłyby ich nowy produkt.

 

Nr.profilu: BRUK20160919002

Tytuł: Brytyjska firma poszukuje win organicznych z Europy które pasowałyby do nowoczesnej hinduskiej ostrej kuchni.

Zapytanie:Brytyjski importer poszukuje małych producentów wina w Europie którzy mogliby wyprodukować wino pasujące do ostrej, hinduskiej kuchni. Oferowany rodzaj współpracy to umowa o dystrybucji. Firma chciałaby podjąć wyzwanie i zastąpić często wybierane do kuchni hinduskiej piwo - winem. Wino powinno dobrze współgrać z ziołami, przyprawami i chili - często używanymi w kuchni hinduskiej.

 

Nr.profilu: BRTR20161216001

Tytuł:Turecki hurtownik materiałów budowlanych i konstrukcyjnych poszukuje dostawców na zasadzie umowy o dystrybucji.

Zapytanie: Firma z Turcji specjalizująca się w materiałach budowlanych i konstrukcyjnych oraz ich sprzedaży hurtowej i detalicznej, poszukuje dostawców tychże materiałów aby rozszerzyć swoje portfolio. Umowa o dystrybucji.

 

Nr.profilu: BRUK20170112002

Tytuł: Pilnie poszukiwani producenci materiałów do produkcji bielizny.

Zapytanie:Brytyjski dystrybutor i przedsiębiorca pilnie poszukuje producenta lub hurtownika materiałów odzieżowych i akcesoriów używanych do produkcji bielizny. Produkty będą dostarczane do europejskiego projektanta jako część nowego, wspólnego projektu mającego na celu produkcję i sprzedaż bielizny na zasadzie umowy o produkcji.

 

Nr.profilu: BRFR20160414001

Tytuł:Francuska firma poszukuje dostawcy organicznych skarpet dla kobiet oraz producentów kobiecych rajstop z lajkry.

Zapytanie: Francuska firma stworzona w 2003 roku, oferująca damskie ubrania i akcesoria, poszukuje producenta organicznych skarpet dla kobiet produkowanych w małych seriach, oraz rajstop. Firma chciałaby podpisać umowę o produkcji z firmami z Bułgarii, Rumunii, lub Polski.

 

Nr.profilu: BOUK20161108003

Tytuł:Agenci komercyjni lub partnerzy franczyzowni są poszukiwani do produkcji i dystrybucji innowacyjnych systemów doprowadzających wentylację dla rynków: grzewczego, wentylacyjnego, klimatyzacyjnego.

Oferta: Brytyjska firma z północnego zachodu chce wejść na rynki: grzewczy, wentylacyjny, klimatyzacyjny, z ich ekologicznym systemem doprowadzającym wyprodukowanym z najmocniejszej na świecie, inżynieryjnej tektury falistej. Firma specjalizuje się w technologiach konstrukcyjnych. Firma jest zainteresowana umowami na zasadzie agencji handlowej lub umowami franczyzowymi z potencjalnymi partnerami z Europy, lub Południowej Azji.


 

 


Partnerzy

Wybrane oferty