Aktualności

16 marzec 2017

Oferty współpracy międzynarodowej marzec 2017


Nr.profilu: TRIT20170207001

Tytuł: Włoski uniwersytet poszukuje firmy która jest w stanie wyprodukować specjalne nanonośniki.

Zapytanie: Włoska medyczna grupa badawcza poszukuje partnera który jest w stanie dostarczyć GMP (dobre praktyki wytwórcze) klasy lipidowych stałych nanocząsteczek do użycia dla ludzi i zwierząt. Technologia powinna być opracowana/zaadaptowana dla wprowadzenia specjalnej hydrofobowej molekuły którą grupa bada. Uniwersytet chciałby podpisać umowę o współpracy technologicznej z prywatną firmą.

 

Nr.profilu: TOBE20161221001

Tytuł:Zintegrowany program komputerowy do oceny jakości wody.

Oferta: Centrum badawcze Walońskiego Uniwersytetu opracowało model wspomagania decyzji w zarządzaniu jakością środowiska wodnego. Model posiada graficzny Interface oraz bierze pod uwagę masy antropogeniczne oraz ich wpływ na jakość fizjochemiczną modelowanego systemu rzecznego. Model jest obecnie używany przez instytucje zajmujące się gospodarką wodną. Grupa poszukuje partnerów akademickich, przemysłowych lub publicznych do celów badawczych lub umów licencyjnych  w branży wodnej.

 

Nr.profilu:TODE20161010001

Tytuł: Partner badawczy poszukiwany do badań nad zimną plazmą do leczenia ran.

Oferta: Młody, niemiecki Spin-off znanego, niemieckiego instytutu badawczego opracował urządzenie medyczne do leczenia infekcji ran oraz ran przewlekłych przy użyciu tzw. zimnej plazmy. Aktywne zaopatrzenie rany zapewnia fizyczne rozwiązanie dla rosnącego zagrożenia wieloodpornościowymi patogenami ran. Firma poszukuje partnerów do wspólnych badań i projektów innowacyjnych lub wspólnych badań klinicznych. Współpraca badawcza.

 

Nr.profilu: TRKR20161129007

Tytuł:Poszukiwana technologia do inspekcji ziemi.

Zapytanie:Koreańska firma zajmująca się zarządzaniem sprzętem poszukuje partnerów działających w branży inspekcji bezpieczeństwa ziemi. Firma poszukuje partnerów zdolnych dostarczyć technologię do zaprojektowania instalacji i demonstracji. Umowa licencyjna i/lub produkcyjna. Firma jest również otwarta na współpracę technologiczną i badawczą.

 

Nr.profilu: TRRO20170131006

Tytuł: Polepszanie efektywności energetycznej dla kampusów.

Zapytanie:Technologiczny uniwersytet z Rumunii poszukuje partnerów w temacie inteligentnej energii. Projekt będzie analizował i rozwijał różne scenariusze efektywności energetycznej aby zbadać i zanalizować możliwości aby obniżyć zużycie energii w kampusach uniwersyteckich. Poszukiwani partnerzy to firmy innowacyjne lub grupy badawcze w branży inteligentnej energii dla współpracy technologicznej poprzez międzynarodowe/ unijne programy badawcze.

 

Nr.profilu: TRES20170208001

Tytuł: Hiszpańska firma logistyczna poszukuje technologii związanej z dronami która mogłaby zarządzać asortymentem oraz zapasami.

Zapytanie: Hiszpańska firma potrzebuje technologii aby polepszyć efektywność zarządzania swoim asortymentem. Rozwiązanie powinno być już opracowane i dostosowywalne do operacji logistycznych takich jak: sprawdzanie zasobów oraz zapasów. Firma chciałaby podpisać umowę handlową ze wsparciem technologicznym.

 

Nr.profilu: BRSI20170113002

Tytuł: Poszukiwani dostawcy surowych orzechów, suszonych owoców, fasolki, czipsów i innych przekąsek.

Zapytanie: Słoweńska firma, dystrybutor różnych marek w przemyśle żywnościowym poszukuje dostawców surowych orzechów, suszonych owoców, fasolki, czipsów i innych przekąsek w celu rozwijania nowych produktów pod ich własną marką. Umowa o produkcji.

 

Nr.profilu: BRFR20170215001

Tytuł: Poszukiwani są nowi dostawcy elementów metalowych i okuć montażowych do mebli wewnętrznych. Umowa o dystrybucji.

Zapytanie: Firma z południowo-wschodniej Francji specjalizująca się w rozwoju, imporcie i handlu elementami metalowymi oraz okuciami montażowymi do mebli wewnętrznych poszukuje nowych dostawców. Umowa o dystrybucji.

 

Nr.profilu: BRUK20170203001

Tytuł:Producent nowoczesnej biżuterii poszukuje dostawców skóry.

Zapytanie: Firma z Wielkiej Brytanii która jest producentem i projektantem unikatowych bransoletek skórzanych dla mężczyzn i kobiet poszukuje dostawcy wysokiej jakości skóry ciężkiej i lekkiej. Dostawca z innego kontynentu może być zarówno producentem jak i dystrybutorem.

 

Nr.profilu: BRRU20170124002

Tytuł: Rosyjski dystrybutor wody mineralnej poszukuje dostawców na zasadzie umowy o dystrybucji.

Zapytanie: Rosyjski dystrybutor wody mineralnej poszukuje dostawców wody na zasadzie umowy o dystrybucji która byłaby zyskowna dla obu stron.

 

Nr.profilu: BRSI20170113001

Tytuł: Poszukiwani dostawcy wysokiej jakości składników do herbaty.

Zapytanie: Słoweńska firma specjalizująca się w przetwarzaniu kawy i herbaty poszukuje dostawców wysokiej jakości składników do herbaty aby produkować własne mieszanki i produkty. Firma chce współpracować na zasadzie umowy o produkcji.

 

Nr.profilu: BRFR20170201001

Tytuł:Poszukiwani są dostawcy bionawozów na zasadzie umowy o dystrybucji.

Zapytanie:Francuska firma pracująca w branży rozwiązań biologicznych używanych w rolnictwie dla polepszania wzrostu roślin poszukuje nowych dostawców bionawozów na zasadzie umowy handlowej po to aby komercjalizować je w produkcji zbóż, warzyw, dla ogrodnictwa lub winogrodnictwa. Umowa o dystrybucji.

Partnerzy

Wybrane oferty