Aktualności

19 kwiecień 2017

Oferty współpracy międzynarodowej kwiecień 2017


Nr.profilu: TRES20170329001

Tytuł: Poszukiwane nowe biomarkery

Zapytanie:Hiszpańska firma specjalizująca się w diagnostyce in vitro (IVD) poszukuje instytutów badawczych oraz firm do współpracy technologicznej lub licencjonowania nowych biomarkerów wykrywalnych poprzez immunoanalizę.

 

Nr.profilu: TRLV20170307001

Tytuł:Firma z Łotwy poszukuje antkurzowego komponentu do odchodów zwierzęcych.

Zapytanie: Firma z Łotwy poszukuje ciekłego, w spray'u lub stałego antykurzowego dodatku do odchodów zwierzęcych którego bazą byłaby glina. Umowa handlowa ze wsparciem technologicznym.


Nr.profilu:TRAT20170327001

Tytuł: Indywidualne dopasowanie poziomu próżni do systemu pompowania perystaltycznego.

Zapytanie:Austriacka firma jest wiodącym producentem artykułów dziecięcych. Firma poszukuje rozwiązania aby dopasować poziom próżni pompy perstaltycznej pomiędzy 13 a 27 mbar. Będzie ona używana w nowych, elektrycznych laktatorach. System powinien zawierać tylko części polipropylenowe i silikonowe. Umowy: technologiczna, badawcza, handlowa lub licencyjna.

 

Nr.profilu: TRSG20170315001

Tytuł: Poszukiwana technologia do zintegrowania i ulepszenia hybrydy solarnego wiatraka do pompowania wody podziemnej.

Zapytanie: Firma z Singapuru poszukuje współpracy na zasadzie badawczo-rozwojowej, umowy spółki lub licencji w temacie zintegrowania mechanicznego wiatraka oraz solarnych systemów pompowania jako hybrydy, tak aby efekt był niskokosztowy.

 

Nr.profilu: TOFR20161223001

Tytuł: Francuska firma oferuje biodegradowalny, jadalny i możliwy do zadrukowania, organiczny plastyk zrobiony z protein krowiego mleka na zasadzie umów o współpracy technologicznej i badawczej.

Oferta: Francuska firma opracowała organiczny, termoplastyczny pellet w oparciu o proteiny mleka, z wielością cech charakterystycznych np. rozpuszczalność w wodzie, jadalność, biodegradowalność. Technologia ma różne przemysłowe zastosowania (kosmetki, medycyna, branża spożywcza, etc). Poszukiwany jest partner z tych sektorów aby wdrożyć tę technologię do swoich procesów na zasadzie umowy technologicznej lub badawczej.


Nr.profilu: BRDE20170303001

Tytuł: Niemiecka firma pracująca w branży aplikacji internetowych poszukuje partnerów do podwykonawstwa i outsourcingu.

Zapytanie:Niemiecka firma pracująca w branży aplikacji internetowych, infrastruktury IT, geoinformatyki poszukuje partnerów w celu outsourcingu programowania aplikacji internetowych z geo-danymi oraz map cyfrowych. Firma projektuje, implementuje, i prowadzi aplikacje biznesowe z komponentami geograficznymi jak również geoportale. Firma oferuje również podwykonawstwo. Klientami są firmy transportowe, administracja publiczna, towarzystwa i firmy międzynarodowe.

 

Nr.profilu: BRDE20170307001

Tytuł: Niemiecka firma dystrybuująca technologie medyczne poszukuje wysoko innowacyjnych produktów technologicznych i zaawansowanych projektów R&D na zasadzie umowy o dystrybucji, umowy spółki lub umowy finansowej.

Zapytanie: Niemiecka firma dystrybuująca przyrządy medyczne poszukuje nowych technologicznych produktów medycznych z zakresu diagnostyki in vitro, punktów opieki, leczenia ran, i podobnych tematów na które niemiecka firma chciałaby podpisać umowy o dystrybucji. Ponadto firma oferuje partycypację finansową w zaawansowanych projektach R&D skupiających się na rynku niemieckim oraz umowy o spółkach z producentami innowacyjnych technologii medycznych.

 

Nr.profilu: BRIL20140827001

Tytuł: Dystrybutor sprzętu medycznego i wyrobów farmaceutycznych poszukuje producenta lub dostawcy takich produktów.

Zapytanie: Firma z Izraela opracowuje, produkuje i dytrybuuje artykuły farmaceutyczne ale także rejestruje i wprowadza na rynek medyczne i odżywcze suplementy oraz sprzęt medyczny kierowany do konsumentów. Firma oferuje siebie jako lokalnego handlowca dla zagranicznych producentów na zasadzie umowy o agencji handlowej lub o dystrybucji.

 

Nr.profilu: BRCN20170111001

Tytuł: Chińska firma poszukuje polskiej firmy motoryzacyjnej zajmującej się napędami elektrycznymi aby wejść z nią w spółkę.

Zapytanie: Chińska firma państwowa zajmująca się technologiami, której głównymi produktami są motoryzacyjne napędy elektryczne, skrzynie zmiany biegów, systemy kontroli; chciałaby ustanowić spółkę z potencjalnym partnerem z Polski, firmą która działałaby w branży elektryczno-motoryzacyjnej.

 

Nr.profilu: BRUK20161207002

Tytuł:Brytyjska firma poszukuje europejskiego partnera który byłby w stanie dostarczyć drewniany pelet na zasadzie umowy o produkcji.

Zapytanie: Brytyjska firma produkuje przenośne oraz niedrogie piece opalane drewnem oraz akcesoria. Firma sprzedaje swoje produkty na 50 rynkach i ma magazyny w Wlk.Brytanii, USA i Australii. Firma poszukuje partnera z Europy który dostarczałby drewniany pelet na zasadzie umowy o produkcji.

 

Nr.profilu: BRGR20170313001

Tytuł: Grecka firma handlowa poszukuje nowych dostawców materiałów do wystroju wnętrz. Umowa o dystrybucji.

Zapytanie: Grecka firma handlowa zajmująca się materiałami i akcesoriami do wystroju wnętrz poszukuje nowych, europejskich dostawców aby podpisać umowy o dystrybucji.


 

 

Partnerzy

Wybrane oferty