Aktualności

08 maj 2017

Oferty współpracy międzynarodowej maj 2017


 

Nr.profilu: TODE20170403001

Tytuł: Zoptymalizowana produkcja biogazu z alg.

Oferta:Niemiecki uniwersytet oferuje nową metodę biotechnologicznej produkcji biogazu poprzez bakteryjną fermentację niskoproteinowej, mikroalgowej biomasy. Metoda ta jest prosta i wydajna. Nie wymaga przygotowania wstępnej biomasy. Licencjobiorcy przemysłowi są poszukiwani.

 

Nr.profilu:TOKR20170208002

Tytuł: Koreańska firma chciałaby znaleźć odpowiedzialnego partnera który wprowadziłby na europejski rynek ochrony inteligentny system kamer CCTV

Oferta: Koreańska firma pracująca w branży telemedycyny oraz video konferencji oferuje inteligentną technologię wizualną oraz rozwiązania do aplikacji obrazu w wysokiej rozdzielczości oraz do transmisji tego obrazu do specjalnych obszarów zainteresowań, takich jak: interwencje chirurgiczne, seminaria chirurgiczne, sytuacje nagłych wypadków. Obszary gdzie ta technologia może być stosowana to: kierownictwo parkingów, straż pożarna, służba zdrowia, edukacja. Umowa handlowa ze wsparciem technologicznym, lub umowa o usługach.

 

 

 

Nr.profilu: TRFR20170404001

Tytuł:Poszukiwana technologia rozpoznawania mowy dla innowacyjnej platformy.

Zapytanie:Francuska firma pracująca w branży cyfrowej oferuje platformę do spotkań biznesowych w przestrzeni wirtualnej. Firma chciałaby dodać do platformy nową cechę i poszukuje partnerów technologicznych aby opracować model transkrypcji mowy. Umowa licencyjna.

 

Nr.profilu: TRLT20170405001

Tytuł: Poszukiwana technologia do ustalania kodu koloru materiału.

Zapytanie:Litewski producent pracujący w branży ubrań sportowych poszukuje partnerów zdolnych dostarczyć technologię która byłaby w stanie ustalać kolor ( po kodzie koloru) na materiałach używanych w procesie produkcji ubrań. Umowa handlowa ze wsparciem technologicznym.

 

Nr.profilu: TRUK20170421001

Tytuł: Nowoczesna chemia i technologia dla budownictwa i materiałów.

Zapytanie: Brytyjska filia międzynarodowej firmy: producenta i dystrybutora odczynników chemicznych poszukuje innowacyjnej chemii i technologii. Te miałyby zaoszczędzić czas i zwiększyć jakość aplikacji a później monitorować integralność i funkcjonalność betonu, cementu, powłok, posadzek, etc. Przemysł i uczelnie są poszukiwane do spółek, współpracy technologicznej, licencyjnej lub handlowej.

 

Nr.profilu: TRTR20170405001

Tytuł: Turecka firma technologiczna działająca w branży zabezpieczania miast poszukuje szczególnej technologii z zakresu dronów.

Zapytanie: Turecka firma teleinformatyczna działająca w branży inteligentnego nadzoru miast poszukuje w pełni zautomatyzowanej technologii dronowej potrzebnej do nadzorowania i utrzymywania bezpieczeństwa we wrażliwych i trudnych miejscach w miastach. Umowa licencyjna ze wsparciem technologicznym lub technologiczna.

 

Nr.profilu: BRUK20170410001

Tytuł:Brytyjska firma poszukuje producentów elektrycznych gniazdek naściennych

Zapytanie: Brytyjska firma wyprodukowała całkowicie nową gamę produktów zapobiegających pożarom w instalacjach elektrycznych. Te produkty łączą ich technologię z domowymi, elektrycznymi gniazdkami naściennymi. Firma poszukuje producenta który byłby w stanie wyprodukować brytyjskie i międzynarodowe typy gniazdek na zasadzie umowy o produkcji.

 

Nr.profilu: BRUK20170306002

Tytuł: Producenci turbanów, nakryć głowy, kapeluszy robionych z naturalnych materiałów są poszukiwani w Wietnamie, Kanadzie, Polsce, Czechach, Turcji lub Południowej Korei.

Zapytanie: Brytyjska firma poszukuje producentów turbanów, nakryć głowy, kapeluszy robionych z organicznych materiałów w Wietnamie, Kanadzie, Polsce, Czechach, Turcji, Południowej Korei. Pod uwagę brany jest również outsourcing.

 

Nr.profilu: BRSK20170410001

Tytuł: Słowacki sklep internetowy zajmujący się sprzedażą sprzętu fitness i sportowego poszukuje dystrybutorów lub producentów płynnej kredy.

Zapytanie: Firma ze Słowacji sprzedająca odżywcze produkty dla sportowców oraz sprzęt fitness przez swój sklep internetowy na Słowacji i w Czechach chciałaby rozszerzyć swoje portfolio o płynną kredę która byłaby używana we wspinaczce, podnoszeniu ciężarów, gimnastyce; a która przeciwdziałałaby poceniu się rąk. Umowa o produkcji lub dystrybucji.

 

Nr.profilu: BRUK20170317002

Tytuł: Brytyjski producent luksusowych domów, akcesoriów oraz organizator podróży poszukuje producentów lub dostawców składanych lasek.

Zapytanie: Brytyjski producent jakościowych produktów w tematyce stylu życia, wspomagających niezależność w życiu osobom z niepełnosprawnością poszukuje producentów lub dostawców mocnych, dobrych jakościowo lasek. Umowa o dystrybucji.

 

Nr.profilu:BRNL20170328001

Tytuł:Holenderski projektant modnych torebek damskich poszukuje partnera do wspólnej produkcji, który używałby laserowych narzędzi do cięcia materiału.

Zapytanie: Firma z Holandii projektuje i wykonuje torebki dla kobiet z innowacyjnych materiałów. Poszukuje partnera do wspólnej produkcji.

 

Nr.profilu; BRLV20170323001

Tytuł: Łotewska firma poszukuje producenta mydła w kostkach z certyfikatem Eko.

Zapytanie: Łotewska firma produkująca detergenty do mycia i czyszczenia poszukuje producenta mydeł w kostkach. Producent powinien produkować mydło w kostkach pod marką firmy zlecającej z certyfikatem Eko. Umowa o wspólnej produkcji.

 

 

Partnerzy

Wybrane oferty