Aktualności

13 czerwiec 2017

Oferty współpracy międzynarodowej czerwiec 2017


 

Nr.profilu: TOTR20161031007

Tytuł: Turecki badacz oferuje do licencjonowania technologię mechanicznej termalnej kamery

Oferta: Turecki badacz opracował MEMS ( mikro-elektro-mechaniczne systemy) termalną kamerę bazującą na mechanicznym rezonansie. Obraz jest otrzymywany poprzez mechaniczne wibracje pikseli. W związku z tym ma szerszy , dynamiczny zasięg, wyższą rozdzielczość i zużywa mniej energii porównując do innych kamer termalnych. Umowa licencyjna na technologię.

 

Nr.profilu: TOIT20170410001

Tytuł: Nowa platforma do dostarczania świeżego jedzenia z lokalnych targów i sklepów.

Oferta: Włoska firma opracowała platformę online aby wzmocnić zakupy ze sklepów z warzywami, tradycyjnych targów , sklepów lokalnych oraz od producentów towarów rzemieślnczych. Będzie się to odbywało poprzez sieć klientów, odbior i dostarczanie towarów w granicach 1-3 godzin ( na terenach miejskich) Firma poszukuje odpowiednich partnerów którm mogłaby zaproponować ten model biznesowy w innych miastach w Europie.

 

Nr.profilu: TOUK20170413001

Tytuł: Przenośne medyczne urządzenie do monitorowania metabolizmu i połączonych chorób przewlekłych oraz wspierania klinicznej utraty wagi.

Oferta: Firma z Wielkiej Brytanii zajmująca się tematem zdrowia z naciskiem na metabolizm opracowała przenośne urządzenie które dokładnie mierzy metabolizm osoby w czasie rzeczywistym. Urządzenie jest narzędziem które pomaga profesjonalistom z branży zdrowotnej ustalić spersonalizowane plany dietetyczne dla efektywnych planów utraty zbędnych kilogramów. Partnerzy są poszukiwani aby wprowadzić technologię na nowe rynki światowe. Umowy na zasadzie spółki, licencji lub umowy handlowej ze wsparciem technologicznym.


Nr.profilu: TOCZ20170512001

Tytuł: Stymulator wzrostu dla biowarzyw, owoców, winorośli, i innych upraw.

Oferta: Czeska firma rodzinna opracowała wysokiej jakości organiczny stymulator wzrostu dla biowarzyw, owoców, winorośli i innych upraw. Jest on aplikowany bezpośrednio do gleby oraz na liście roślin i bazuje na ekstrakcie z wermikompostu. Firma szuka rolników uprawiających organiczne warzywa, owoce i winorośl zainteresowanych testowaniem produktu na knkretnych roślinach oraz później na wykorzystanie tegoż poprzez podpisanie umowy handlowej ze wsparciem technologicznym.

 

Nr.profilu: TRAT20170522001

Tytuł: Bardzo pilne zapytanie dotyczące cyfrowych rozwiązań w branży budowlanej.

Zapytanie: Autriacka firma reprezentująca głównych graczy w branży budownictwo i nieruchomości poszukuje start-up'ów które mają oprogramowanie oraz rozwiązania komputerowe bądź usługi w tematyce planowania, budowania, zarządzania i finansowania budynków. Poszukiwane są całkiem nowe rozwiązania bądź innowacje transferowane z innych branż. Umowy na zasadzie licencji technologicznej, spółki nadawczej lub handlowej.


Nr.profilu: TRFR20170502001

Tytuł: Producenci poszukiwani do produkcji robotów dedykowanych dla ludzi.

Zapytanie:Francuski start-up opracował wyspecjalizowane roboty dla ludzi. Firma zbudowała pierwszy prototyp i poszukuje partnera przemysłowego doświadczonego w branży elektroniki i mechaniki do współpracy technologicznej oraz zawarcia umowy o wspólnej produkcji po to aby zrealizować pierwszą serię wstępną, a później produkować seryjnie te roboty dla przemysłu.


Nr.profilu: BRSG20170403001

Tytuł:Producent przekąsek z Singapuru poszukuje dostawców surowych orzechów, suszonych owoców w Europie. Umowa o outsourcingu, umowa o wspólnej produkcji.

Zapytanie: Firma z Singapuru poszukuje dostawców surowych orzechów, suszonych owoców i innych rodzajów przekąsek z różnych krajów Europy dla swoich potrzeb przetwórczych. Umowa o outsourcingu lub umowa o usługach produkcyjnych.


Nr.profilu: BOES20170502001

Tytuł:Hiszpański producent oświetlenia LED poszukuje importerów i dystrybutorów

Oferta: Hiszpańska firma produkująca oświetlenia LED (profesjonalne i domowe) poszukuje dystrybutorów oraz/lub importerów w Meksyku, Kolumbii, Peru, Południowej Afryce, Europie na zasadzie umowy handlowej lub o dystrybucji. Produkty spełniają standardy UE i są przyjazne dla środowiska. Producent jest uznaną marką w Hiszpanii i chciałby rozszerzyć swoje rynki zbytu na inne kraje.


Nr.profilu: BRKR20170419001

Tytuł: Południowokoreański pośrednik handlowy poszukuje europejskich dostawców w branży spożywczej.

Zapytanie: Południowokoreańska firma specjalizująca się w pośrednictwie handlowym produktami spożywczymi poszukuje europejskich partnerów zdolnych dostarczyć produkty spożywcze na zasadzie umowy o dystrybucji. Firma koreańska pracuje w tej branży od 2014 i skupia się na imporcie z zagranicy.


Nr.profilu: BRIT20160330001

Tytuł: Włoska firma oferuje usługi pośrednictwa dla producentów narzędzi, elektro narzędzi oraz sprzętu dla brażny budowlanej z Unii Europejskiej.Poszukiwani producenci którzy chcieliby wejść ze swoimi produktami na rynek włoski.

Zapytanie: Włoska firma założona w 2008 roku, specjalizująca się w dystrybucji przemysłowych produktów, narzędzi, małych maszyn i sprzętu do klientów we Włoszech. Firma oferuje swoje usługi jako agent lub dystrybutor.

 

Nr.profilu: BRBG20170316002

Tytuł: Bułgarska firma która jest hurtownikiem suszonych owoców i warzyw poszukuje dostawców świeżych owoców i warzyw za granicą.

Zapytanie:Bułgarska firma produkująca i sprzedająca suszone owoce i warzywa poszukuje dostawców świeżych owoców:jabłek, moreli, brzoskwiń i warzyw: pomidorów i papryki . Firma oferuje umowę agencji handlowej partnerom z UE lub Turcji.

 

Nr.profilu: BRUK20170427001

Tytuł: Brytyjska firma zajmująca się zaopatrzeniem luksusowych łazienek poszukuje firmy produkującej ceramikę ?azienkową do wyprodukowania serii ceramiki w klasycznym stylu.

Zapytanie:Brytyjska firma zajmująca się zaopatrzeniem luksuowych łazienek poszukuje

ceramiki dla rynku brytyjskiego poprzez outsoucing lub umowę o wspólnej produkcji . Ceramika w klasycznym stylu bedzie obejmowała: umywalki, bidety, muszle klozetowe, spłuczki


 


 


 

Partnerzy

Wybrane oferty