Aktualności

18 lipiec 2017

Oferty współpracy międzynarodowej lipiec 2017


Nr.profilu: TRUK20170623001

Tytuł: Innowacyjny system do odzyskiwania energii z chłodzenia poszukuje producenta

Zapytanie: Brytyjska firma opracowała system odzyskiwania energii z chłodzenia/klimatyzowania. Oferuje on użytkownikom końcowym opcję bezpośredniego odzysku elektryczności i jednoczesnego, efektywnego wspomagania działania. Firma poszukuje producentów i partnerów inżynieryjnych aby wspólnie dopracować pomysł i produkować urządzenie poprzez umowę o wspólnej produkcji oraz umowę o współpracy technologicznej.

 

Nr.profilu: TRBE20170608001

Tytuł: Technologie diagnostyczne dla higieny jamy ustnej

Zapytanie: Belgijska firma poszukuje technologii diagnostycznych, urządzeń, technik do zaaplikowania w obszarze higieny jamy ustnej. Rozwiązanie poszukiwane pozwoli klientowi na monitorowanie swojego zdrowia (włączając w to nawyki i zachowania), identyfikację obszarów problematycznych i wspomaganie dobrych nawyków zdrowotnych, współpraca technologiczna lub umowy licencyjne poszukiwane z jednostkami naukowo-badawczymi.


Nr.profilu: BRDE20170622001

Tytuł: Niemiecka firma handlująca przez internet ubrankami dla dzieci na różne okazje poszukuje nowych dostawców i oferuje umowę o wspólnej produkcji.

Zapytanie:Mała niemiecka firma zajmująca się internetowym handlem dziecięcymi ubrankami na różne okazje np..chrzciny, komunie, śluby etc. oferuje umowę produkcyjną producentom i poszukuje dostawców takich ubrań dla dzieci w dobrej relacji jakości do ceny.

 

Nr.profilu:BRBE20170615001

Tytuł: Belgijski dystrybutor obuwia i odzieży ( dla dzieci i dorosłych) który pracuje w Belgii, Holandii i Luksemburgu poszukuje marek do dystrybucji.

Zapytanie: Belgijska firma dystrybuuje jakościowe marki odzieżowe i obuwnicze dla dzieci i dorosłych od 50 lat w krajach Beneluxu. Firma koncentruje się na wysokiej jakości, naturalnych materiałach. Pięciu doświadczonych przedstawicieli jest w stałym kontakcie ze sklepami. Firma poszukuje nowych marek i akcesoriów do dystrybucji. Umowa o dystrybucji lub handlowa.

 

Nr.profilu:BRDK20170607001

Tytuł:Duński start-up poszukuje producentów pościeli

Zapytanie: Mały start -up z Kopenhagi, mający doświadczenie w branży tekstylnej poszukuje producentów pościeli którzy używaliby nadruków cyfrowych na bawełnie. Umowa o wspólnej produkcji.

 

Nr.profilu:BRUK20170609001

Tytuł:Znany w Wielkiej Brytanii dystrybutor artykułów do włosów zamierza wprowadzić na rynek jakościowe szampony, odżywki i inne artykuły do włosów i w związku z tym poszukuje producenta oryginalnych produktów który wyprodukowałby linię kosmetyków.

Zapytanie:Dystrybutor kosmetyków do włosów z Wlk.Brytanii chciałby wypuścić na rynek swoją własną marką szamponów, odżywek etc., poszukuje producentów zdolnych wyprodukować linię kosmetyków na zasadzie umowy o wspólnej produkcji. Certyfikaty, testy muszą być dostępne aby upewnić się że produkt jest bezpieczny dla ludzi i może być sprzedawany w Europie.

Nr.profilu: BRDK20170615001

Tytuł:Szybko rozwijająca się duńska firma poszukuje producentów ręczników.

Zapytanie: Duńska firma zbudowała sobie dużą sprzedaż internetową poprzez sprzedawanie odzieży kobiecej w nowoczesnym wydaniu. Teraz chcieliby poszerzyć swoje portfolio i poszukują producentów organicznej bawełny/ ręczników. Umowa o wspólnej produkcji.

 

Nr.profilu: BRSE20170620001

Tytuł: Szwedzka firma poszukuje kontraktowego producenta produktów do opalania z naturalnego wosku pszczelego w Centralnej i Wschodniej Europie.

Zapytanie: Szwedzka firma poszukuje kontraktowego producenta w centralnej lub wschodniej Europie który wyprodukowałby naturalny krem do opalania z trzech składników (wosk pszczeli, olej kokosowy, tlenek cynku) Pierwsze zamówienie : 5-10.000 sztuk co jest równe 150-300 litrów płynnego kremu, który ma być wtłoczony do oznakowanych pudełek każde po 30 ml. Mile widziane doświadczenie w produkcji kosmetyków z wosku pszczelego bez konserwantów.


Partnerzy

Wybrane oferty