Aktualności

08 sierpień 2017

Oferty współpracy międzynarodowej sierpień 2017


Nr.profilu: BRDE20170614001

Tytuł: Poszukiwany producent biodegradowalnych toreb jutowych

Zapytanie: Niemiecki start-up poszukuje producenta toreb jutowych który byłby w stanie wyprodukować torby według projektu firmy. Umowa o wspólnej produkcji.

 

Nr.profilu: BRTR20170317001

Tytuł: Turecki dostawca materiałów do wnętrz poszukuje producentów.

Zapytanie: Znany turecki dostawca materiałów z siedzibą w Izmir, który operuje w sektorze materiałowym i spożywczym poszukuje producentów materiałów do wnętrz aby je dystrybuować do krajów Bliskiego Wschodu.

 

Nr.profilu:BRUK20170627001

Tytuł:Firma z Wielkiej Brytanii poszukuje sterowników dla paneli grzewczych na podczerwień

Zapytanie: Brytyjska firma specjalizująca się w produkowaniu paneli grzewczych na podczerwień poszukuje sterowników które mogłaby skorelować ze swoimi panelami. Sterowniki powinny być bezprzewodowe, posiadać elastyczne panele z możliwością podłączenia do aplikacji. Firma poszukuje firm działających w tej branży z gotowymi technologiami lub produktami. Umowa licencyjna lub o wspólnej produkcji.


Nr.profilu:BRPT20170526001

Tytuł: Dostawcy baterii i paneli fotowoltaicznych poszukiwani przez portugalską firmę high-tech zajmującą się nisko-energetycznymi rozwiązaniami dla chłodni samochodowych. Umowa o wspólnej produkcji.

Zapytanie:Portugalska firma high-tech opracowała nieinwazyjne, nisko-emisyjne rozwiązanie dla firm transportowych i logistycznych które przewożą swoje produkty chłodniami samochodowymi. Innowacyjne rozwiązanie pozwala samochodom chłodniom na generowanie i składowanie energii która później jest używana do mrożenia dóbr transportowanych, tym samym obniżając zużycie paliwa. Dostawcy baterii lub paneli fotowoltaicznych są poszukiwani do podpisania umowy o wspólnej produkcji.

 

Nr.profilu: BRES20170626001

Tytuł: Hiszpański dystrybutor produktów zdrowotnych poszukuje innowacyjnych produktów do dystrybucji i opcji inwestycyjnych

Zapytanie:Hiszpański dystrybutor produktów do szpitali i przychodni poszukuje nowych technologii do swojego portfolio. Firma poszukuje start-upów lub innych firm do podpisania umów o dystrybucji oraz opcji inwestycyjnych. Start-upy z innowacyjnymi technologiami na zaawansowanym poziomie gotowości wdrożeniowych do umów finansowych.


Nr.profilu: BRHU20170720001

Tytuł:Producent bielizny z Węgier poszukuje podwykonawców do szycia bielizny.

Zapytanie: Węgierska firma produkuje bieliznę dla kobiet, mężczyzn i dzieci z różnych materiałów. Firma poszukuje podwykonawców do podzlecania usług szycia bielizny. Umowa o podwykonawstwie lub wspólnej produkcji.

 

Nr.profilu: TRES20170615001

Tytuł: Wiodąca biotechnologiczna firma poszukuje nowych biomolekuł wydobywanych w tkanek zwierzęcych.

Zapytanie:Hiszpańska firma specjalizująca się w biomolekułach pochodzenia zwierzęcego dla branż: farmaceutycznej, weterynaryjnej i agrochemicznej; poszukuje nowych produktów z surowego, zwierzęcego materiału aby rozwinąć, powiększyć , produkować i sprzedawać. Start -upy, firmy i centra badawcze są poszukiwane w celu zawarcia umowy spółki, umów handlowych z asystą technologiczną, współpracy technologicznej oraz umów licencyjnych.


Nr.profilu: TRIT20170705001

Tytuł: Poszukiwana 360 ° kamera internetowa zintegrowana z telefonem komórkowym.

Zapytanie: Firma z Włoch specjalizująca się w oprogramowaniu dla marketingu internetowego opracowała innowacyjną aplikację do przeglądania internetu i poszukuje 360 ° kamery zintegrowanej z telefonem komórkowym aby podpisać umowę handlową ze wsparciem technologicznym lub umowę licencyjną.

 

Nr.profilu: TRCN20170527001

Tytuł:Chińska firma poszukuje technologii urządzeń do badania paliw z biomasy

Zapytanie: Chińska firma specjalizująca się w paliwach z biomasy poszukuje urządzeń badawczych które mogą zbadać symultanicznie główne parametry paliw z biomasy. Każda technologia badawcza będzie brana pod uwagę. Poszukiwani partnerzy to: uniwersytety, firmy, instytuty badawcze. Pod uwagę brane są umowy badawcze, o współpracy technologicznej. Firma jest otwarta również na inne formy współpracy.

 

Nr.profilu: TOSG20170711001

Tytuł: Innowacyjny czynnik chemioterapeutyczny do leczenia raka skóry.

Oferta: Instytut badawczy i edukacyjny z Singapuru opracował i opatentował czynnik terapeutyczny który jest wysokoefektywny przeciwko komórkom czerniaka oraz mniej toksyczny dla zdrowych komórek skóry. Czynnik ten jest również silniejszy w zwalczaniu raka niż zwykle stosowany przeciwrakowy lek carboplatin oraz 5-fluorourasil in- vitro. Poszukiwane typy współpracy z firmami różnej wielkości to: umowa licencyjna, umowa o współpracy badawczej.

 

Nr.profilu: TOIT20170706001

Tytuł: Włoska firma oferuje nowe technologie do produkcji biodegradowalnego plastyku.

Oferta: Włoska firma pracująca w branży biodegradowalnych dodatków oraz surowców kompostowalnych, opracowała biopolimer który pozwala na wyprodukowanie biodegradowalnych i kompostowalnych produktów, oraz innowacyjny plastykowy dodatek który umożliwia biodegradację polietylenu, polipropylenu i polistyrenu. Firma poszukuje producenta plastyku do podpisania umowy handlowej ze wsparciem technologicznym.

 

Nr.profilu: TRDE20170718001

Tytuł:Opracowanie innowacyjnego wyposażenia dla zupełnie nowego typu kuchni.

Zapytanie: Niemiecki producent wysokiej klasy mebli poszukuje partnera w celu opracowania lekkiego ale ciągle solidnego urządzenia które by łączyło front mebla i działałoby jak duży zawias. Firma chciałaby wypuścić nowe, niezwykłe wyposażenie które pozwala na nowy proces produkowania mebli kuchennych. Niemiecka firma poszukuje współpracy technologicznej lub umowy o wspólnej produkcji z partnerem doświadczonym w materiałach, który będzie w stanie zaprojektować prototyp takiego wyposażenia. 


Partnerzy

Wybrane oferty