Aktualności

08 wrzesień 2017

Oferty współpracy zagranicznej wrzesień 2017


Nr.profilu: TOCZ20170724002

Tytuł:Nowe, fitohormonalne preparaty dla odmłodzenia skóry.

 Oferta: Czeska instytucja akademicka opracowała nową generację cytokinin które mają bardzo duże możliwości anty-oksydacyjne oraz przedłużoną żywotność nicienic, organizmów często używanych w biogerentologicznych badaniach. Proponowane typy umów: licencja oraz umowa o wspólnych badaniach.

 

Nr.profilu:TOKR20170727001

Tytuł: Opracowanie generatora energii wiatrowej ze zdolnością 300W

Oferta: Koreańska firma oferuje technologię w obszarze technologii odnawialnych energii. Firma specjalizuje się z generatorach energii wiatrowej ze zdolnością 300W. Dodatkowo, został opracowany hybrydowy system posiadający rozwiązania do składowania energii wykorzystujący ją w lampach ulicznych. Firma poszukuje partnerów europejskich którzy byliby zainteresowani tą technologią na tyle aby podpisać umowy licencyjne ze wsparciem technologicznym

 

Nr.profilu: TRSG20170818001

Tytuł: Poszukiwane technologie automatycznego rozpoznawania mowy.

Zapytanie: Firma z Singapuru która specjalizuje się w towarzyskich robotach poszukuje technologii automatycznie rozpoznających mowę ludzką. Poszukują technologii w branży: Przetwarzanie Naturalnego Języka, które mogą być wykorzystane w branży robotów towarzyskich oraz innych, podobnych aplikacji. Firma poszukuje firm, ośrodków badawczych, uniwersytetów aby podpisać umowę o współpracy naukowo-badawczej.

 

Nr.profilu: TRLT20170807001

Tytuł:Technologia poszukiwana do zidentyfikowania rozładowań liczników elektrycznych robionych ręką człowieka.

Zapytanie: Litewski Park Naukowo-Technologiczny poszukuje technologii która umożliwiałaby wykrywanie rozładowań liczników elektrycznych wykonywanych przez człowieka w odróżnieniu od tych występujących naturalnie. Poszukiwane są już istniejące rozwiązania lub partner który opracowałby taką technologię. Umowa handlowa ze wsparciem technologicznym lub umowa o współpracy technologicznej.

 

Nr.profilu:TRUK20170810001

Tytuł:Utrzymywanie wydajności wysokiej jakości olejów smarowych.

Zapytanie: Firma transportowa z centrum logistycznym w Szkocji poszukuje nowych technologii do utrzymywania wysokiej jakości oleju smarowego. Technologia powinna monitorować i utrzymywać charakterystykę oleju. Szkocka firma podpisze umowę handlową ze wsparciem technologicznym lub umowę technologiczną. Firma jest zainteresowana technologiami bliskimi wprowadzeniu na rynek.


Nr.profilu:TRIT20170720001

Tytuł: Włoski wynalazca poszukuje umów o usługach serwisowania lub umowy spółki aby ukończyć rozwijanie innowacyjnego urządzenia do zarządzania ryzykiem komputerowym.

Zapytanie:Innowacyjne urządzenie IT które używa 'jednorazowego przycisku' aby zarządzać ryzykiem komputerowym zostało opatentowane przez włoskiego wynalazcę. Urządzenie przywraca stan operacyjny i ochrania dane w momencie w którym nastąpił atak na komputer. W obecnej chwili rozwój wynalazku jest ukończony w 50%, ale istnieje potrzeba dalszego rozwijania oprogramowania i integracji systemu. Wynalazca chciałby podpisać umowę spółki lub umowę o usługach serwisowych z partnerami aby zakończyć rozwijanie tej technologii.


Nr.profilu: BRFR20170818001

Tytuł:Tradycyjna, francuska destylarnia poszukuje dostawcy szklanych butelek (małe partie).

Zapytanie: Francuska, tradycyjna destylarnia szuka w Europie dostawców szklanych butelek aby zmodernizować ofertę wraz z nowymi butelkami. Partner poszukiwany może być producentem szkła lub dystrybutorem który będzie w stanie zaproponować personalizowane produkty do alkoholi premium. Umowa o outsourcingu z partnerami którzy są w stanie dostarczyć butelki zgodnie ze specyfikacjami w małych partiach.

 

Nr.profilu: BRQA20170720001

Tytuł: Katarska firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji lamp ledowych i osprzętu oświetleniowego oraz lamp wewnętrznych i zewnętrznych poszukuje dostawców półfabrykatów lub lamp i osprzętu aby podpisać z nimi umowę o dystrybucji lub wspólnej produkcji.

Zapytanie:Katarska firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji oświetlenia LED i osprzętu oświetleniowego, kompaktowych lamp fluorescencyjnych, wysokociśnieniowych lamp sodowych, lamp rtęciowych, lamp wewnętrznych i zewnętrznych. Firma jest zainteresowana poszerzeniem swojego portfolio i jest szczególnie zainteresowana lampami LED. Firma chciałaby podpisać umowę o dystrybucji lub wspólnej produkcji pod marką partnera lub własną.

 

Nr.profilu: BRDE20170724001

Tytuł: Niemiecka firma zajmująca się instalacjami elektrycznymi poszukuje podwykonawców.

Zapytanie:Niemiecka firma zajmująca się instalacjami elektrycznymi poszukuje podwykonawców z Czech, Polski, Słowacji, Bułgarii lub Rumunii do wykonywania sieci o niskim i ?rednim napięciu elektrycznym we wschodnich Niemczech.

 

Nr.profilu: BRTW20170822001

Tytuł: Dostawca artykułów medycznych z Tajwanu poszukuje europejskich dostawców koncentratorów tlenu, aspiratorów plwociny, nebulizatorów, suplementów pooperacyjnych oraz sprzętu ochronnego, aby poszerzyć swoją ofertę na zasadzie umowy o agencji handlowej.

Zapytanie: Firma z Tajwanu zajmująca się hurtową sprzedażą artykułów medycznych poszukuje europejskich dostawców w 5 poniższych kategoriach: koncentratory tlenu, aspiratory plwociny, nebulizatory, suplementy pooperacyjnych oraz sprzętu ochronnego, aby poszerzyć swoją ofertę na zasadzie umowy o agencji handlowej.

 

Nr.profilu: BRUK20170613001

Tytuł: Brytyjska firma specjalizująca się w ekskluzywnych łazienkach poszukuje firmy od której mogłaby kupować produkty drewniane.

Zapytanie: Brytyjska firma specjalizująca się w dostarczaniu luksusowych łazienek poszukuje firmy stolarskiej aby wyprodukować serię tradycyjnych desek sedesowych oraz toaletek. Firma poszukuje partnera z tradycyjnymi umiejętnościami stolarskimi a jednocześnie innowacyjnym podejściem i produkcją aby pracować aktywnie.

 

Nr.profilu: BRDK20170823001

Tytuł:Duńska firma poszukuje producenta drewna wysokiej jakości oraz płyt MDF

Zapytanie: Duński projektant poszukuje producenta drewnianych płyt oraz płyt z MDF. Projektant zamierza dostarczać luksusowe meble dla wymagających klientów a więc poszukiwana jest firma która będzie w stanie dopasować produkcję do wymagań duńskiej firmy. Duńska firma dostarczy wymagania wschodnio-europejskiemu producentowi i podpisze umowę o wspólnej produkcji.


 

Partnerzy

Wybrane oferty