Aktualności

19 październik 2017

Oferty współpracy międzynarodowej październik 2017


Nr.profilu: BRIE20170323001

Tytuł: Irlandzki producent mydeł robionych ręcznie poszukuje olejów do produkcji mydła oraz dostawcy sprzętu.

Zapytanie:Irlandzka firma rzemieślnicza produkuje ręcznie robione mydła oraz dostawców olejów do produkcji mydła, sprzętu do produkcji mydła. Umowa o dystrybucji lub wspólnej produkcji.

 

Nr.profilu: BRUK20170831001

Tytuł: Brytyjski producent nastołowych pieców do pizzy poszukuje partnera do produkcji w USA i Europie.

Zapytanie: Brytyjski producent wysokiej jakości nastołowych, opalanych węglem piecy do pizzy które są zrobione ze stopu materiałów, między innymi: kruszywa, gliny, włókna szklanego, oraz 316 stali nierdzewnej, poszukuje producentów oraz monterów, jednego w USA i jednego w Europie. Umowy o wspólnej produkcji.

 

Nr.profilu: BRUK20170912001

Tytuł: Brytyjska firma poszukuje programu IT do zarządzania energią aby zaoferować go swoim klientom na zasadzie umowy licencyjnej.

Zapytanie: Brytyjska firma która oferuje usługi IT dla redukcji zużycia energii poszukuje oprogramowania do zarządzania energią aby monitorować urządzenia podłączone do sieci. Obecnie firma ma już jedno rozwiązanie tego typu ale chciałaby zdywersyfikować swoje portfolio. Umowa licencyjna.

 

Nr.profilu: BRUK20170901001

Tytuł: Poszukiwani dostawcy paneli drewnianych do późniejszego użycia przy budowaniu domów modułowych.

Zapytanie: Brytyjska firma poszukuje paneli drewnianych które w późniejszym etapie będą używane do budowy domów modułowych. Poszukiwana jest sklejka brzozowa oraz OSB 3 w krajach które używają nowoczesnych pras aby produkować panele o określonych wymiarach. Umowa o wspólnej produkcji.

 

Nr. profilu: BRSE20170823001

Tytuł: Szwedzka firma chciałaby zostać dystrybutorem produktów chemicznych dla rynków nordyckich.

 Zapytanie: Szwedzka firma z 40-letnim doświadczeniem w dostarczaniu środków chemicznych firmom z branży przemysłowej, poszukuje nowych produktów do dystrybucji.

 

Nr.profilu: BRBA20170825001

Tytuł: Firma meblarska poszukuje dostawców surowców i części.

Zapytanie: Firma z Bośni i Hercegowiny produkująca meble tapicerowane do mieszkań i domów poszukuje dostawców surowców i części. Umowa o wspólnej produkcji.

 

Nr.profilu: TOES20170911002

Tytuł: Internetowe narzędzie do walidacji danych o zanieczyszczeniach.

Oferta: Hiszpański uniwersytet opracował internetowe narzędzie do ewaluacji danych o emisji zanieczyszczenia zgłaszanych do władz regionalnych poprzez EPRTR ( Europejski Rejestr Transferu Emisji Zanieczyszczeń). Technologia polega na porównaniu do bazy corocznie aktualizowanej i pozwala na pobranie danych o emisji do zarejestrowania z gwarancjami. Uniwersytet chciałby podpisać umowę licencyjną z firmami z sektora ochrony środowiska.

 

Nr.profilu: TRDE20170901001

Tytuł:Analiza żywności - nowe, szybsze i tańsze metody pomiaru są poszukiwane.

Zapytanie: Niemiecka firma poszukuje zaawansowanej metody i technologii do analizy żywności, po to aby: zmierzyć poziom cukru lub alkoholu lub wykryć mykotoksyny. Metody powinny być szybsze i tańsze niż metody konwencjonalne. Transfer z innych branż mógłby być również interesujący. Firma jest zainteresowana umowami: technologiczną, badawczą, licencyjną lub handlową.

 

Nr.profilu: TRRS20170906001

Tytuł:Technologia do oczyszczania owocowych brandy.

Zapytanie: Serbska firma poszukuje technologii do oczyszczania owocowych brandy, aby osiągnąć jak najlepszą jakość organoleptyczną napojów. Poszukiwana jest firma do podpisania umowy o wspólnej produkcji.

 

Nr.profilu: TRIL20170918001

Tytuł: Testy przesiewowe dla biodegradacji polimerów.

Zapytanie:Izraelska firma chemiczna poszukuje efektywnej metodologii testów przesiewowych aby przeprowadzić 2 letni test biodegradowalności polimerów w glebie w warunkach zbliżonych do naturalnych. Zidentyfikowane technologie które spełniają podstawowe kryteria dostaną fundusze aby usprawnić technologię. Typy umów brane pod uwagę: badawcza o usługach lub handlowa ze wsparciem technologicznym.

 

Partnerzy

Wybrane oferty