Szkolenia i seminaria

13
listopad
2019

Szkolenie: „Zatrudnienie cudzoziemca w kontekście pracy w Polsce i delegowania za granicę – szkolenie dla praktyków”

2 grudnia 2019 r.  wspólnie z Lubelskim Forum Pracodawców zapraszamy na bezpłatne szkolenie „Zatrudnienie cudzoziemca w kontekście pracy w Polsce i delegowania za granicę – szkolenie dla praktyków” – regulacje prawne i rozwiązania w praktyce.

 

5
listopad
2019

Dzień Informacyjny : Przedsiębiorca w Horyzoncie 2020. Aktualne możliwości finansowania i praktyczne aspekty aplikowania o granty europejskie.

Ośrodki Enterprise Europe Network przy Lubelskiej Fundacji Rozwoju i Politechnice Lubelskiej, zapraszają na dzień informacyjny: „Przedsiębiorca w Horyzoncie 2020. Aktualne możliwości finansowania i praktyczne aspekty aplikowania o granty europejskie

 


 

 

5
czerwiec
2018

Design to dobre dla MŚP

Uwaga Producenci Mebli!


Rusza ogólnopolski projekt ” Design to dobre dla MSP” – czyli podnoszenie konkurencyjności mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z branży meblarskiej poprzez animowanie współpracy z projektantami, usługi doradcze, zaprojektowanie oraz aktywną promocję rozwiązań wzorniczych". Jego celem jest rozwój polskich firm meblarskich, a tym samym zwiększenie ich konkurencyjności na rynkach międzynarodowych poprzez dobre wzornictwo.

Stowarzyszenie Wzornictwo Przemysłowe Warmii i Mazur, Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Lubelskiej serdecznie zapraszają na spotkanie dotyczące możliwości udziału w projekcie. Odbędzie się ono w dniu 25 czerwca 2018 r. w Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Lubelskiej, ul. Nadbystrzycka 38h, 20-618 Lublin , Budynek – spichlerz w godz. 10:00 - 13:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich producentów mebli, którzy widzą w designie innowacyjny potencjał do dalszego rozwoju. Więcej informacji znajdziecie Państwo pod linkiem http://wpwim.pl/design-to-dobre-dla-msp_36.html . Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są do 24.06.2018 r.

Prosimy o pobranie, wypełnienie oraz odesłanie formularza rejestracyjnego.

16
luty
2018

V Edycja Lubelskich Dni Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Politechnika Lubelska i Lubelska Fundacja Rozwoju, w ramach działalności w sieci Enterprise Europe Network, zapraszają do udziału w V edycji Lubelskich Dni MŚP”, która odbędzie się w dniach 6 - 22 marca 2018r. Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego i instytucji otoczenia biznesu z województwa lubelskiego.


 

 

22
sierpień
2016

Szkolenie ' Model biznesowy i strategia rozwoju firmy gwarantem sukcesu na rynkach międzynarodowych'

Zapraszamy Państwa na bezpłatne szkolenie ' Model biznesowy i strategia rozwoju firmy gwarantem sukcesu na rynkach międzynarodowych'.

Termin: 07.09.2016

Miejsce: Lubelska Fundacja Rozwoju, sala szkoleniowa Galeria, III piętro, ul.Rynek 7, 20-111 Lublin

Zapisy na szkolenie przy pomocy formularza online.

Rejestracja do 02.09.2016.

13
styczeń
2016

III Lubelskie Dni MŚP - 25 - 29 stycznia 2016 r.

Ośrodki sieci Enterprise Europe Network - Politechnika Lubelska i Lubelska Fundacja Rozwoju, zapraszają do udziału w trzeciej edycji Lubelskich Dni MŚP”, która odbędzie się w dniach 25 - 29 stycznia 2016r.
Wydarzenie skierowane jest wyłącznie do przedsiębiorców z województwa lubelskiego. W ramach „III Lubelskich Dni MŚP” zorganizowane zostaną bezpłatne szkolenia nt. kreowania wizerunku firmy na rynkach zagranicznych, a także obowiązków przedsiębiorstw wynikających ze stosowania rozporządzeń REACH i CLP. Ponadto firmy nastawione na wprowadzenie swoich innowacji w skali międzynarodowej, będą miały możliwość zdobycia informacji nt. Instrumentu MŚP.
17
grudzień
2015

Zapraszamy na seminarium

Serdecznie zapraszamy na seminarium pt. Efektywność energetyczna w wymiarze światowym i regionalnym,

które odbędzie się 7 stycznia 2016 o godzinie 12.30 na Politechnice Lubelskiej w Dużej Auli Wydziału Inżynierii Środowiska.

28
październik
2015

Spotkanie informacyjne nt. działania 1.4 PO PW - "Wzór na konkurencję". Jak skutecznie ubiegać się o wsparcie finansowe oraz podnieść innowacyjność Twojej firmy.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym poświęconym działaniu 1.4 Programu Operacyjnego Polska Wschodnia "Wzór na konkurencję"

 

Termin: 06 LISTOPADA 2015 r.

Miejsce: Lubelska Fundacja Rozwoju , Rynek 7, sala szkoleniowa Galeria (IIIp)

 

 

 

 

 

8
październik
2015

Szkolenie: Prawo własności intelektualnej w e-biznesie

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu:

"Nie bądź ryba! Nie wpadnij w sieci! - Jak legalnie działać w internecie? Prawo własności intelektualnej w e-biznesie”

Termin: 19 października 2015 r. (poniedziałek)

Miejsce: Business Link Lublin, ul. Lipowa 4a, 20-027 Lublin

Organizatorzy: Enterprise Europe Network (Politechnika Lubelska, Lubelska Fundacja Rozwoju) w partnerstwie z Business Link Lublin oraz Urzędem Miasta Lublin

 

28
kwiecień
2015

Szkolenie: " Zarządzanie ryzykiem kursu walutowego w kontraktach eksportowych i importowych na terenie UE"

Zapraszamy państwa do udziału w bezpłatnym szkoleniu "Zarządzanie ryzykiem kursu walutowego w kontraktach eksportowych i importowych na terenie UE" w dniu 13 maja 2015 r.

24
marzec
2015

Materiały do pobrania- prezentacje ze szkoleń 20.03, 23.03, 25.03, 27.03.2015

Szanowni Państwo,

materiały szkoleniowe wykorzystane w czasie szkolenia "Działalność MŚP na rynkach międzynarodowych- krok po kroku" dostępne są tutaj.

 

Materiały szkoleniowe wykorzystane w czasie szkolenia "Marketing międzynarodowy i promocja firmyna rynkach zagranicznych" dostępne są tutaj.

 

Materiały szkoleniowe wykorzystane w czasie szkolenia "Rynki krajów nadbałtyckich- Litwa, Łotwa, Estonia" dostępne są tutaj.

 

Materiały wykorzystane w czasie szkolenia "Fundusze europejskie na współpracę nauka-biznes" dostępne są w linkach poniżej:

LAWP RPOWL

NCBiR

RPK programów badawczych EU

2
marzec
2015

Lubelskie Dni MŚP II


Politechnika Lubelska i Lubelska Fundacja Rozwoju, w ramach działalności w projekcie Enterprise Europe Network, zapraszają do udziału w drugiej edycji Lubelskich Dni MŚP”, która odbędzie się w dniach 20 - 27 marca 2015r.

Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców, osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą oraz pracowników jednostek naukowo badawczych z województwa lubelskiego. W ramach „II Lubelskich Dni MŚP” zorganizowane zostaną bezpłatne szkolenia nt. eksportu w działalności MŚP, marketingu i promocji na rynkach zagranicznych, specyfiki rynków krajów nadbałtyckich oraz funduszy na współpracę biznesu z nauką.

Warunkiem uczestnictwa w organizowanych szkoleniach jest zarejestrowanie się do dnia 17.03.2015r. poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego online dostępnego tutaj.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu się, każdą osobę poinformujemy mailowo.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu:


Politechnika Lubelska + 48 81 538 42 70

Lubelska Fundacja Rozwoju: + 48 81 528 53 12 / 528 53 31

7
listopad
2014

Dzień informacyjny: EUROPEJSKIE INSTRUMENTY FINANSOWE NA RZECZ INNOWACYJNOŚCI I KONKURENCYJNOŚCI. DZIEŃ INFORMACYJNY DLA PRZEDSTAWICIELI MŚP

Szanowni Państwo wspólnie z Regionalnym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE w Lublinie
oraz Krajowym Punktem Kontaktowym ds. Instrumentów Finansowych Programów UE zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym nt.:
EUROPEJSKIE INSTRUMENTY FINANSOWE NA RZECZ INNOWACYJNOŚCI I KONKURENCYJNOŚCI.
DZIEŃ INFORMACYJNY DLA PRZEDSTAWICIELI MŚP

Partnerzy

Wybrane oferty